Quote (TouchCow @ 23 May 2012 14:57)
http://3.imgland.net/ZmDcPi.png
kíváncsi vagyok mekkora lesz a damom 60-on
mennyi számít azon a szinten normálisnak?
nekem dual wieldinges monkkal 11k atm, 2nd hand fegyom eleg gyengeve valik lassan
azt hittem 2k van eloszor a kepen, derp
This post was edited by SummertimeClothes on May 23 2012 06:59am