d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1119611971198119912004114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 06:39am
Quote (Anarkin @ May 23 2012 12:33pm)
dual wielding ad 15% dodge-t és 15% attack speedet

legjobb shield ad 15-20% (?) chace to blockot, ami ráadásul gyengébb ugyebár, mivel csak attackot és csak egy bizonyos amountot (4-10k a legjobbak esetében?) block-ol

szóval az egyetlen dolog ami shield mellett szól az az 1000+ armor ami rajta van imo..


meg a sokkal több resist
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
May 23 2012 06:41am
Infernohoz lvl60 nak kell lenni?
Mert lvl59 voltam mikor megöltük diát, ki is írta hogy ügyes voltam és mehetek infernora aztán beadta hell act1-et...
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 23 2012 06:42am
Quote (Alternalo @ 23 May 2012 13:41)
Infernohoz lvl60 nak kell lenni?
Mert lvl59 voltam mikor megöltük diát, ki is írta hogy ügyes voltam és mehetek infernora aztán beadta hell act1-et...


a3 eleje easybb mint a2/a4, nekem anno valaki azt javasolta, hogy levelezzem fel magam és bejött
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 06:42am
Quote (Alternalo @ May 23 2012 12:41pm)
Infernohoz lvl60 nak kell lenni?
Mert lvl59 voltam mikor megöltük diát, ki is írta hogy ügyes voltam és mehetek infernora aztán beadta hell act1-et...


nyilván
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
May 23 2012 06:44am
Quote (sylke @ May 23 2012 01:42pm)
nyilván


thx akkor még kicsit darálok hellen :)
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 23 2012 06:51am
Quote (Liliomtipro @ May 22 2012 09:18pm)
akinek van 500k+ goldja meg paypalja az pmeljen nekem.


asd
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 23 2012 06:57am


kíváncsi vagyok mekkora lesz a damom 60-on

mennyi számít azon a szinten normálisnak?

This post was edited by TouchCow on May 23 2012 06:57am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 23 2012 06:58am
Quote (TouchCow @ 23 May 2012 14:57)
http://3.imgland.net/ZmDcPi.png

kíváncsi vagyok mekkora lesz a damom 60-on

mennyi számít azon a szinten normálisnak?


nekem dual wieldinges monkkal 11k atm, 2nd hand fegyom eleg gyengeve valik lassan
azt hittem 2k van eloszor a kepen, derp

This post was edited by SummertimeClothes on May 23 2012 06:59am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 06:59am
Quote (TouchCow @ May 23 2012 02:57pm)
http://3.imgland.net/ZmDcPi.png

kíváncsi vagyok mekkora lesz a damom 60-on

mennyi számít azon a szinten normálisnak?


nekem a dpsem volt kb 4k ezen a szinten wdvel
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 23 2012 07:04am
valaki próbált már +xxx Life on each hit propertys cuccot ?

látok clawokat amik adnak már 200/400 lifeot is onhit

tapasztalat? egész jónak tűnik így

kérdés az hogy az on-hit itt azt jelenti hogy pl. a wind minden egyes sebzése is on-hit ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119611971198119912004114Next
Closed New Topic New Poll