d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1119511961197119811994114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 23 2012 06:26am
Quote (Psyclon @ May 23 2012 01:23pm)
Most itt lofasz nem esik. Igaz nem is nagyon játszottam még inferon. Habár kétkezes crosbow 700 dmgvel lehet nem vendornak kéne eladni. ^^ de ez ilyen.


erről beszéltem : D

Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 06:29am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 23 2012 06:31am
Quote (fry @ 23 May 2012 14:15)
esetleg van még valakinek guest passa? :)


írtam fb-n, bá
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 23 2012 06:32am
Quote (beni @ 23 May 2012 13:26)
erről beszéltem : D


>.<

Amúgy hol érdemes mf-elni?
Infernon egyedül szoktam szarakodni. De nem igazán esik item.

Másik: bossokat tényleg nem érdemes farmolni? Oo
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 23 2012 06:32am
Quote (Psyclon @ May 23 2012 02:32pm)
>.<

Amúgy hol érdemes mf-elni?
Infernon egyedül szoktam szarakodni. De nem igazán esik item.

Másik: bossokat tényleg nem érdemes farmolni? Oo


championt meg ezeket a rare mobokat érdemes
a lilákat nem.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 23 2012 06:33am
Quote (CyberPunk666 @ 23 May 2012 12:37)
infernon mit gondolsz a dw-ről? én most gondolkozom rajta, hogy át kéne szerelni shieldre. Jól haladok, de nem tetszik, hogy 1-3 hitelnek. mennyit számít? próbáltaD?


dual wielding ad 15% dodge-t és 15% attack speedet

legjobb shield ad 15-20% (?) chace to blockot, ami ráadásul gyengébb ugyebár, mivel csak attackot és csak egy bizonyos amountot (4-10k a legjobbak esetében?) block-ol

szóval az egyetlen dolog ami shield mellett szól az az 1000+ armor ami rajta van imo..
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 23 2012 06:35am
Quote (Anarkin @ May 23 2012 01:33pm)
dual wielding ad 15% dodge-t és 15% attack speedet

legjobb shield ad 15-20% (?) chace to blockot, ami ráadásul gyengébb ugyebár, mivel csak attackot és csak egy bizonyos amountot (4-10k a legjobbak esetében?) block-ol

szóval az egyetlen dolog ami shield mellett szól az az 1000+ armor ami rajta van imo..


én DH-t akarok szerintem kezdeni és ott elgondolkoztam a shield+crossbow vs 2xcrossbow dolgon, de látatlanban inkább a dual-wielding felé hajlok ... bár ha egy hitelnek sokan akkor a 20% is sokat számít

//ignoráljatok, most olvastam, hogy ezt mire írtad : D

This post was edited by beni on May 23 2012 06:40am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 06:36am
Quote (Liliomtipro @ May 23 2012 12:32pm)
championt meg ezeket a rare mobokat érdemes
a lilákat nem.


lilákat is
elöbb lila dobott uniqot
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 23 2012 06:38am
Quote (beni @ 23 May 2012 14:35)
én DH-t akarok szerintem kezdeni és ott elgondolkoztam a shield+crossbow vs 2xcrossbow dolgon, de látatlanban inkább a dual-wielding felé hajlok ... bár ha egy hitelnek sokan akkor a 20% is sokat számít


block nem olyan, mint d2ben, viszonylag keves damot absol ahhoz kepest, hogy milyen ritkan jon be
bar nekem fogalmam nincs, hogy milyen bonuszokat kaphat dh dual wieldingre, lehet oda megeri, monkhoz szerintem nem igazan
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 23 2012 06:39am
Quote (Liliomtipro @ 23 May 2012 13:32)
championt meg ezeket a rare mobokat érdemes
a lilákat nem.


Köszi. Igaz azokat elég nehezen ölöm le, de majd alakítok valamit ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119511961197119811994114Next
Closed New Topic New Poll