Quote (Flutter @ Mar 14 2016 02:46am)
azert ricit hitlerhez meg sztalinhoz hasonlitani elegge wacko
Xddd nem rossz
képzelem miket postolhat, pls staph
de azért te is minek válaszolsz neki
ha egy csipp igazságérzet szorult volna belé már rég bocsánatot kért volna azért amit összehoz ebben a topikban aztán vissza se jönne jspre
hitler + sztalin ok, vajon miket írhat még, kissé eltorulz az ítélőképessége a gyereknek
Léteznek ilyen emberek sajnos, sötét szegény mint az éjfekete anyaföld, nincs mit tenni ellene :s
Én hiába ignorálom, amíg válaszolgattok neki nyílván itt fog vergődni még napokig
Quote (Fej @ Mar 14 2016 03:37pm)
hát mondjuk a különbség annyi, hogy ő tényleg beteg
ilyet nem írunk senkinek, ennyi, azt, hogy ezt külön el kell magyarázni egy ennyi idős embernek, nc
ő csak beteg
nekem meg tényleg meghalt emiatt valakim
akkor most már mehet a bőgés? tényleg nem értem