d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1119311941195119611974114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 23 2012 05:29am
Quote (meatyowllegs @ May 23 2012 12:24pm)
wat
kb minden igaz amit leirt
a nehezseg nem


Takes longer than a few hours to beat sem.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 23 2012 05:31am
Valaki tudna segíteni milyen skilleket használjak barbárral? Hell a1 vége és szinte minden arany/kék csapat leöl.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 23 2012 05:32am
Quote (sylke @ 23 May 2012 12:28)
azért te is megdögölhetnél


xd

johogy lehet neked írni amugy ingame :angry:
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 23 2012 05:33am
tuti h nerfeltek? nekem meg mindig ugy tunik hogy megy az armor
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 05:34am
Quote (H4xooR @ May 23 2012 11:32am)
xd

johogy lehet neked írni amugy ingame :angry:


wat
mikor irtál
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 05:35am
Quote (qkatz @ May 23 2012 01:33pm)
tuti h nerfeltek? nekem meg mindig ugy tunik hogy megy az armor


valamit tuti
lehet meghataroztak valami minimumot, hogy mittomen, ha 5k hpd van, es radbasznak 60kt, akkor ne csak az 5k 35%a menjen le mar..... de normalis korulmenyek kozott lehet meg mukodik
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 23 2012 05:35am
http://www.justin.tv/qkatz

belöttem a streamet nezzetek meg ti is
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 23 2012 05:36am
Quote (sylke @ 23 May 2012 12:34)
wat
mikor irtál


az elmult 2 órában 3x és sosem válaszoltál :<

gyere fel tsre inkább.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 23 2012 05:37am
Quote (Anarkin @ 23 May 2012 12:26)
joinoltam rici/flash-hez inf a4-be, minden 1hitel, egész gameből chaos lett 2ppl -> 4ppl miatt, de első cucc amit felveszek:

http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/Screenshot099.jpg


infernon mit gondolsz a dw-ről? én most gondolkozom rajta, hogy át kéne szerelni shieldre. Jól haladok, de nem tetszik, hogy 1-3 hitelnek. mennyit számít? próbáltaD?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 05:37am
Quote (H4xooR @ May 23 2012 11:36am)
az elmult 2 órában 3x és sosem válaszoltál :<

gyere fel tsre inkább.


lolrofl, kajálok aztán tolhatjuk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119311941195119611974114Next
Closed New Topic New Poll