Quote (Anarkin @ 23 May 2012 12:26)
joinoltam rici/flash-hez inf a4-be, minden 1hitel, egész gameből chaos lett 2ppl -> 4ppl miatt, de első cucc amit felveszek:
http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/Screenshot099.jpg
infernon mit gondolsz a dw-ről? én most gondolkozom rajta, hogy át kéne szerelni shieldre. Jól haladok, de nem tetszik, hogy 1-3 hitelnek. mennyit számít? próbáltaD?