d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1119211931194119511964765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Mar 13 2016 06:19pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Mar 14 2016 02:16am)
bassza fel magát, ha már valaki ennyire hülye \_(ツ)_/
megjön rezs is lassan, aztán szinkronban vergődhetnek, annak úgy is hiján vagyunk mostanában :S tfwmfw öregszik a sub


Tudom, hogy olvasod azt, amit irok, total egyertelmu
Felesleges jatszani az agyadat :-D
A figyelem meg csak eltet teged, mivel amugy soha senkit nem erdekelnel, muszaj vagy ilyen tetunek lenned, megmondtak ezt 1-2 oldalllal ezelott

This post was edited by Jancsipapa on Mar 13 2016 06:28pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 13 2016 06:46pm
Quote (Jancsipapa @ Mar 14 2016 01:19am)
Tudom, hogy olvasod azt, amit irok, total egyertelmu
Felesleges jatszani az agyadat :-D
A figyelem meg csak eltet teged, mivel amugy soha senkit nem erdekelnel, muszaj vagy ilyen tetunek lenned, megmondtak ezt 1-2 oldalllal ezelott


azert ricit hitlerhez meg sztalinhoz hasonlitani elegge wacko
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 13 2016 06:48pm
Quote (Flutter @ 14 Mar 2016 02:46)
azert ricit hitlerhez meg sztalinhoz hasonlitani elegge wacko


rici rosszabb mint hitler meg sztálin
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2016 02:43am
már jön lefele a tulora, végre fikázhatom ezt a szart is
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2016 04:33am
Quote (sylke @ 14 Mar 2016 10:43)
már jön lefele a tulora, végre fikázhatom ezt a szart is


jézusom
hát ez meg se ér egy postot
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Mar 14 2016 04:50am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Mar 14 2016 01:16am)
bassza fel magát, ha már valaki ennyire hülye \_(ツ)_/
megjön rezs is lassan, aztán szinkronban vergődhetnek, annak úgy is hiján vagyunk mostanában :S tfwmfw öregszik a sub


Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 14 2016 05:08am
mondjuk aki szerint rici tud normalis lenni, annak kibaszottul szelektiv a memoriaja

fel evre visszajon, eljatsza a minden rendbent, nagykep felsobbrendu postokat tol, aztan fel ev utan elpattanikol benne valami, es elotor belole az igazi ricsardka, majd offol 1-2 honapot es kezdi elolrol a loopot.

ezt nagyjabol fel eve is beirtam mar, jott a lol nem tudom mirol beszelsz)))), 3 hetre ra elpattanikolt benne valami, aztan elment es most jott vissza es nem hagya amba

This post was edited by jarabekg on Mar 14 2016 05:08am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 14 2016 05:51am
Quote (Jancsipapa @ Mar 13 2016 11:47pm)
De itt van gurke meg bug meg anarkin, aki elkezdi vedeni ezt a nyomorekot, akkor megis hova tegye az ember az igazsagerzetet? De tenyleg



Sajnaltasd csak magad tovabb, ragyafej, mindenki megvet teged, nem erzed?
Szanalmas vagy teljesen, amikor ugy ereztem 5+ eve, hogy neked nincs lejjebb, akkor mindig alulmulod magadat



Meg mindig nem erted
Nem azert szoltam be neki, mert AKKOR mondott valamit
Hanem azert, ahogy megnyilvanult fuxyvel, mindentol fuggetlenul

De ez az, amit kurvara nem lattal


Szerintem rici viselkedese minden joerzesu embert felhaborit, csak sztem sokan nem lattatok
Persze vagyom, hogy jo poen joeval meg janoval balhezni, ezt is latom am


De lattam 1-2 ilyen postjat, csak azt nem ertem, hogy te ezt miert tudod meg komolyan venni
Engem is meglep, hogy valaki viccesnek tartja, hogy a masik ember rakos, meg a halalat kivanja, de amikor randomra beirsz neki valamit, hogy dogoljon meg pl, akkor szerintem pont ugyan ezt csinalod
Csak ricitol mar nem var mast az ember, toled meg valszeg igen


Es ne ertsd felre, nem vedem

This post was edited by llllllllllll on Mar 14 2016 05:52am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Mar 14 2016 07:34am
Quote (llllllllllll @ Mar 14 2016 01:51pm)
De lattam 1-2 ilyen postjat, csak azt nem ertem, hogy te ezt miert tudod meg komolyan venni
Engem is meglep, hogy valaki viccesnek tartja, hogy a masik ember rakos, meg a halalat kivanja, de amikor randomra beirsz neki valamit, hogy dogoljon meg pl, akkor szerintem pont ugyan ezt csinalod
Csak ricitol mar nem var mast az ember, toled meg valszeg igen


Es ne ertsd felre, nem vedem


Vilagos, nem is tervezek tobb ilyet irni, amit akartam, elmondtam
Attol meg azert kene lennie egy ingerkuszobnek szerintem, ne hagyjuk mar ra, hogy jaj hat rici, o ilyen
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 14 2016 07:37am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 14 Mar 2016 01:06)
valaki azért elmagyarázhatná már csak így utólag is, hogy az öljem meg magam és halj meg rákban közötti különbséget, ha nekem volt öngyilkos ismerősöm/barátom/rokonom, akkor most már én is jogosan bőghetek hogy all die please, mert átéltem hasonlót? semmi flame, csak érdekelne, mert ha én rákos lennék se postolnám ide, mert jönnének a janohoz hasnoló értelmes emberek, hogy dögöljek meg etc, de mint tudjuk nekem nem is kell rák hozzá :thumbsup:


hát mondjuk a különbség annyi, hogy ő tényleg beteg

ilyet nem írunk senkinek, ennyi, azt, hogy ezt külön el kell magyarázni egy ennyi idős embernek, nc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119211931194119511964765Next
Add Reply New Topic New Poll