Quote (TrollBoss @ Mar 14 2016 01:29am)
nem értem miért veszed fel egyáltalán
ők is tudják milyen rici, minek neked bizonyítanod az igazad, saját magadat dugod seggbe vele hogy még foglalkozol vele
aki nem tetszik, átnézel rajta, nálam bejött, próbáld ki te is
De itt van gurke meg bug meg anarkin, aki elkezdi vedeni ezt a nyomorekot, akkor megis hova tegye az ember az igazsagerzetet? De tenyleg
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Mar 14 2016 01:32am)
http://1.1m.yt/46IvaKf.pngtovább dúl köztünk a cicaharc
elmúlt ~5 évben összesen volt 2 postom volt ehhez a gyerekhez kb
abból 1 tegnap
Sajnaltasd csak magad tovabb, ragyafej, mindenki megvet teged, nem erzed?
Szanalmas vagy teljesen, amikor ugy ereztem 5+ eve, hogy neked nincs lejjebb, akkor mindig alulmulod magadat
Quote (llllllllllll @ Mar 14 2016 01:35am)
Azt tudom mondani, amit legutobb is
Egy mozgasserulthoz kepest kurva jo futonak szamitok
De lehet nem hozzajuk hasonlitva kellene ertekelnem magamat, nem?
Lehet neha nem kellene lemenni a masik szintjere
Ebben az esetben szerintem pont nem kotott beled, siman le lehet szarni a postjait, nekem is megy, nem kell meg hergelni is, mert te is nagyon jol tudod, hogy az elteti ha valaki foglalkozik vele
Meg mindig nem erted
Nem azert szoltam be neki, mert AKKOR mondott valamit
Hanem azert, ahogy megnyilvanult fuxyvel, mindentol fuggetlenul
De ez az, amit kurvara nem lattal
Szerintem rici viselkedese minden joerzesu embert felhaborit, csak sztem sokan nem lattatok
Persze vagyom, hogy jo poen joeval meg janoval balhezni, ezt is latom am