d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1119111921193119411954114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 23 2012 04:51am
Quote (Akizk @ May 23 2012 11:30am)
nem hanem 4hit.... és?? akkor is.. ja és a smoke screen is nerfed. holnap majd mit basznak szét?


/e remélem kiveszik a criticalonként 1seces cooldown csökkentést is...


azzal mit csináltak?
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 04:54am

meg csak rakeresni se tudok mennyit erhet, mivel +dmgre nem lehet
remek
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 23 2012 04:55am
Quote (meatyowllegs @ May 23 2012 11:54am)
http://3.imgland.net/2Kjg0w.png
meg csak rakeresni se tudok mennyit erhet, mivel +dmgre nem lehet
remek


fos
addide
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 04:58am
Quote (Akizk @ May 23 2012 12:30pm)
nem hanem 4hit.... és?? akkor is.. ja és a smoke screen is nerfed. holnap majd mit basznak szét?


/e remélem kiveszik a criticalonként 1seces cooldown csökkentést is...


mi az hogy mit basznak szet
csak nem sirnek miutan fixaltak a halhatatlan wizardot
az egyetlen defenziv spellem a petek kb, aztan annyi
te meg igyis jobb vagy infernon, hogy azt elvettek
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 05:03am
Quote (meatyowllegs @ May 23 2012 10:58am)
mi az hogy mit basznak szet
csak nem sirnek miutan fixaltak a halhatatlan wizardot
az egyetlen defenziv spellem a petek kb, aztan annyi
te meg igyis jobb vagy infernon, hogy azt elvettek


grasp, wall of zombi (slowolos) meg fear egész jo
leszámitva, hogy 2x annyi a cdje, mint a wizard cc-nek, ami ráadásul még jobb is 8ddd
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 23 2012 05:07am
hol talalok changelogot?
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 05:09am
Quote (meatyowllegs @ May 23 2012 11:54am)
http://3.imgland.net/2Kjg0w.png
meg csak rakeresni se tudok mennyit erhet, mivel +dmgre nem lehet
remek


Ezt nem akarod eladni? Szólj ha kitaláltál neki egy árat.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 23 2012 05:13am


akkor itt is megkerdezem mert itt nagyobb a forgalom :)
ez mennyit erhet?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 23 2012 05:15am
Quote (Akizk @ May 23 2012 11:36am)
akkor játszon vele aki megírta. nekem innentől kezdve d3 csak melóidőben fut. kihúzzuk belőle amit lehet aztán trash.


mindannyian béta teszterek vagytok
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 05:16am
Quote (Bendeguz @ May 23 2012 01:09pm)
Ezt nem akarod eladni? Szólj ha kitaláltál neki egy árat.


de, felraktam ahba
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119111921193119411954114Next
Closed New Topic New Poll