Quote (Jancsipapa @ Mar 13 2016 11:13pm)
Ez egy eleg eros, utos erv, meg is hunyaszkodnek alapvetoen
Csak amikor beszolnak amiatt nekem harman is azert, mert szegeny riciket meg mertem szolni (a bizonyithatoan csalo, tolvaj, hazug riciket), akkor hajlamos vagyok azt hinni, hogy nekem kell alatamasztnom minden mondatomat, akkor sajnos mas kovetkezteteseket vonok le, mint amit kene...
Azt tudom mondani, amit legutobb is
Egy mozgasserulthoz kepest kurva jo futonak szamitok
De lehet nem hozzajuk hasonlitva kellene ertekelnem magamat, nem?
Lehet neha nem kellene lemenni a masik szintjere
Ebben az esetben szerintem pont nem kotott beled, siman le lehet szarni a postjait, nekem is megy, nem kell meg hergelni is, mert te is nagyon jol tudod, hogy az elteti ha valaki foglalkozik vele