d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1119011911192119311944114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 04:21am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 23 2012 04:24am
öcsém ezek a retardáltak nerfelték a force armort lol. az egész gearem erre épült. nem tudom mi a túl erős abban, hogy 70%ban az ügyesség számít a skill és az itemek mellett. asszem nekem elég ebből a szarból. már az elején is unalmas volt ez a game. köze nincs a diablohoz.... fos wowklón
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 04:24am
Quote (meatyowllegs @ May 23 2012 11:21am)
http://4.imgland.net/FT7j3t.png


Gieb. 8D Nekem csak 758.8 damos kardom van. 8c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 04:25am
Quote (Akizk @ May 23 2012 10:24am)
öcsém ezek a retardáltak nerfelték a force armort lol. az egész gearem erre épült. nem tudom mi a túl erős abban, hogy 70%ban az ügyesség számít a skill és az itemek mellett. asszem nekem elég ebből a szarból. már az elején is unalmas volt ez a game. köze nincs a diablohoz.... fos wowklón


esetleg az hogy 10k hpval se 1 hiteltek?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 23 2012 04:30am
Quote (sylke @ 23 May 2012 12:25)
esetleg az hogy 10k hpval se 1 hiteltek?


nem hanem 4hit.... és?? akkor is.. ja és a smoke screen is nerfed. holnap majd mit basznak szét?


/e remélem kiveszik a criticalonként 1seces cooldown csökkentést is...

This post was edited by Akizk on May 23 2012 04:31am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 23 2012 04:31am
Quote (Akizk @ 23 May 2012 11:24)
öcsém ezek a retardáltak nerfelték a force armort lol. az egész gearem erre épült. nem tudom mi a túl erős abban, hogy 70%ban az ügyesség számít a skill és az itemek mellett. asszem nekem elég ebből a szarból. már az elején is unalmas volt ez a game. köze nincs a diablohoz.... fos wowklón


mi ebben a wowklón? te se játszottál még akkor wowot.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 04:33am
Quote (Akizk @ May 23 2012 10:30am)
nem hanem 4hit.... és?? akkor is.. ja és a smoke screen is nerfed. holnap majd mit basznak szét?


/e remélem kiveszik a criticalonként 1seces cooldown csökkentést is...


és :DDDD
és, 40k hpt 1 hitelnek, és
nem op
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 23 2012 04:36am
Quote (sylke @ 23 May 2012 12:33)
és :DDDD
és, 40k hpt 1 hitelnek, és
nem op


Quote (sylke @ 23 May 2012 12:33)
és :DDDD
és, 40k hpt 1 hitelnek, és
nem op


akkor játszon vele aki megírta. nekem innentől kezdve d3 csak melóidőben fut. kihúzzuk belőle amit lehet aztán trash.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 23 2012 04:45am
Quote (Akizk @ 23 May 2012 11:36)
akkor játszon vele aki megírta. nekem innentől kezdve d3 csak melóidőben fut. kihúzzuk belőle amit lehet aztán trash.


micsoda csapás ez a d3 communityre nézve,majd csak kiheverjük valahogy
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 23 2012 04:47am
Quote (H4xooR @ 23 May 2012 12:45)
micsoda csapás ez a d3 communityre nézve,majd csak kiheverjük valahogy


páran követni fogják a példám. vagy még tőbb $-t költenek nálunk... mind2 jó.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119011911192119311944114Next
Closed New Topic New Poll