d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1118911901191119211934114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 23 2012 01:11am
Quote (fleSs @ 23 May 2012 06:51)
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5151720469

ezt valaki tesztelje mar ha mennek a szerverek :D


Már mennek a szerverek, vagyis én be vagyok loggolva.
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 23 2012 01:42am
Quote (Smat @ 23 May 2012 09:11)
Már mennek a szerverek, vagyis én be vagyok loggolva.


ahogy irtak nem lesz semmi változás miért is lenne..

viszont a monknak hivatalosan is kivették az egyetlen spelljét, ami túlélésre adott lehetőséget, egy melee karakterrel 20 méterről kell szurkálnom, nevetséges..
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271780011
innentol kezdve nincs ertelme tovabb jatszani ezzel a szarral, ennel lenyegesen jobb geart nem fogok(dr/res-t nezve nem is lehet) szerezni
incombat: 36k hp 18,5kdps 76%dr 70%allres 44,5%dodge 14%block
KEVÉS
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 23 2012 01:47am
ketszer kinyirt norm diablo eddig, mindketszer igy:



aztan a harmadik probanal vettem cuccokat 500 -> 600 damage szoval mostmár ment volna, éppcsak a realm of terrornál kifagyott a game... :D nc
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 23 2012 01:53am
Quote (meatyowllegs @ May 22 2012 11:25pm)
meg ne vedd
a tal set kb olyan mint d2ben a tal set....


ha DIR-t ölni jó volt, akkor annyira csak nem volt szar ... oh wait
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 23 2012 01:59am
Quote (fleSs @ 23 May 2012 08:42)
ahogy irtak nem lesz semmi változás miért is lenne..

viszont a monknak hivatalosan is kivették az egyetlen spelljét, ami túlélésre adott lehetőséget, egy melee karakterrel 20 méterről kell szurkálnom, nevetséges..
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271780011
innentol kezdve nincs ertelme tovabb jatszani ezzel a szarral, ennel lenyegesen jobb geart nem fogok(dr/res-t nezve nem is lehet) szerezni
incombat: 36k hp 18,5kdps 76%dr 70%allres 44,5%dodge 14%block
KEVÉS


azt nem értem, hogy ha valami változik, miért nem első hír a diaíblo3.comon...
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 23 2012 02:00am
Quote (CyberPunk666 @ 23 May 2012 09:59)
azt nem értem, hogy ha valami változik, miért nem első hír a diaíblo3.comon...


en meg azt hogy miert mukodik ilyen jol ez a server status

http://eu.battle.net/d3/en/status

nehezukre esik megirni egy ilyet?

This post was edited by fleSs on May 23 2012 02:00am
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
May 23 2012 03:46am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 23 2012 04:15am
ha valaki hozzám tudna vágni valami kardocskát wizardnak lvl34 range körül, ami többet sebez mint 53, annak örülnék : )
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
May 23 2012 04:19am
na elkezdtem tolni, lvl 8 demon hunter! béta contenten most vagyok túl :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 23 2012 04:20am
Quote (josheide @ May 22 2012 11:19pm)
Nem értem ilyen emberek hogyan élhetnek.


mondjuk ezzel most nincs gond szerintem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118911901191119211934114Next
Closed New Topic New Poll