d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1118119120121122473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2021 03:11am
Quote (hedgehogsword @ 4 Oct 2021 11:08)
mefinél inkább úgy mondanám óramutató járásával megegyezően van a wp-lvl3 bejárat-lvl1 bejárat kör


igazából andynél is ugyanez sztem, csak ott óramutató járásával ellentétesen :D
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Oct 4 2021 08:45am
Quote (Fej @ 4 Oct 2021 11:11)
igazából andynél is ugyanez sztem, csak ott óramutató járásával ellentétesen :D


csak cata 2-ben, cata 3 random
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Oct 4 2021 09:06am
Quote (Vismajor @ 4 Oct 2021 11:10)
Pedig nem, a wp kijáratától balra kell indulni,e setek nagyrészében meglesz a lejárat

hmm?
A tile általában úgy kezdődik, hogy a map közepe felé nyúlik,a balra az az óramutató járásával megegyező
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 4 2021 10:25am
Quote (Fej @ Oct 4 2021 10:39am)
jaja, amúgy majdnem elbasztam, Levinek dumáltam discordon első andy killnél, nem figyeltem és ilyen robotpilótában toltam, mikor feljöttem a faluba majdnem elmentem rutinból eladni akarának a cuccokat, kezdhettem volna új karit, gyönyörű lett volna

mikor a cuccok potyogtak akkor ilyen 200 körül volt sztem, azóta eladtam amik nem kelletek, abból vettem csákót meg skullderst és most 380 körül vagyok

viszont szerda óta sztem olyan 300 kill körül járok :D végére annyira belejöttem h 2 percen belül volt a hell andy/mephi kill

ha vki esetleg nem tudná, cata 2-től cata 3-ra mindig a kijárattól jobbra kell telezni, mephinél mindig balra, olyan 75%-ban működik, cata 3-ről 4-re én úgy tudom nincs pattern és teljesen random



Semmi más nem kell Andy bughoz, csak hogy első kill után átmenj Act2-be. Aztán kiléphetsz.
De hallottam tegnap valami olyat, hogy már bugolni sem kell, mert alapból qdropra van állítva a TC-je.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Oct 4 2021 11:13am
Quote (-joey- @ 4 Oct 2021 18:25)
Semmi más nem kell Andy bughoz, csak hogy első kill után átmenj Act2-be. Aztán kiléphetsz.
De hallottam tegnap valami olyat, hogy már bugolni sem kell, mert alapból qdropra van állítva a TC-je.


Hát akkor igazán szerencsétlen vagyok mert tancred és rareken kívül még mást nem dobott :/
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Oct 4 2021 11:14am
Quote (vtibor @ Oct 4 2021 07:13pm)
Hát akkor igazán szerencsétlen vagyok mert tancred és rareken kívül még mást nem dobott :/


nekem se
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 4 2021 11:16am
Quote (vtibor @ Oct 4 2021 07:13pm)
Hát akkor igazán szerencsétlen vagyok mert tancred és rareken kívül még mást nem dobott :/


Úgy tudod lecsekkolni amúgy, hogy quest drop vagy regular drop van-e, hogy quest dropban nem lehet gold.
Illetve csak set, rare és unique quality tárgyat dobhat. Értelemszerűen amiből nincs set, abból 2x durability magic lesz, amiből pedig nincs unique, abból 3x dura rare.
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Oct 4 2021 11:34am
Btw ha hreket akarok farmolni akkor van jobb mint 85os zonakban mobolni?
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Oct 4 2021 11:57am
Quote (Antarai @ 4 Oct 2021 19:34)
Btw ha hreket akarok farmolni akkor van jobb mint 85os zonakban mobolni?


Cow talán gyorsabb a nagy monster sűrűség miatt
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 4 2021 12:03pm
Quote (Antarai @ 4 Oct 2021 19:34)
Btw ha hreket akarok farmolni akkor van jobb mint 85os zonakban mobolni?


sztem ne probalj kifejetten hrt farmolni, mert sztem az tul ritka ahhoz, hogy farmolhato legyen.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118119120121122473Next
Add Reply New Topic New Poll