d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1118119120121122614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 10 2014 08:17am
Quote (fahrii @ Jan 10 2014 03:13pm)
rengeteg csiter lett hala a learazasnak
tegnap is összehozott eggyel a sors


Tegnapi napom egy álom volt
gondolkodom rajta, úgyis 24 óra bann van rajtam, hogy összevágok egy videót arról, hogy milyeneket KAPTAM
Tehát ilyen 0-11ben vagyok ésmindneki ordibál hogy mekkora low vagyok(ami igaz is persze) de közben meg olyanokat kaptam h beszarsz :D


De a legeslegjobb az volt, amikor 10 hpja volt röviden a csávónak guggolt egyhelyben a fal mellett, kitunkoltam rá 20 golyót famassal és 0 hit. Szabályosan körbe lőttem a formáját golyókkal :D Szerintem erről csinálok is egy muvit annyira vicces
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 10 2014 08:26am
kaptam 4 oroszt

2. körre annyit beszéltek eddig hogy rákot kaptam
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 10 2014 01:33pm
kk
ennél jobban még sosem égtem ki


srác warmup alatt 14-0 1 golyó fejeseket oszt
mar abban a pillanatban ment neki az 5 report
16-5 lett a vége de az utolsó 6 kort suicideoltuk mind az 5en

nálunk: 3 ak 2*4 csillag
náluk: 4*4 csillag és egy rank nélküli, a cheater
game végén hallom a kis 13 éves patkány hangját ahogyan ugat hogy jobb mindenkinél

mfw
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 10 2014 01:38pm
Quote (Namechange @ Jan 10 2014 09:33pm)
kk
ennél jobban még sosem égtem ki


srác warmup alatt 14-0 1 golyó fejeseket oszt
mar abban a pillanatban ment neki az 5 report
16-5 lett a vége de az utolsó 6 kort suicideoltuk mind az 5en

nálunk: 3 ak 2*4 csillag
náluk: 4*4 csillag és egy rank nélküli, a cheater
game végén hallom a kis 13 éves patkány hangját ahogyan ugat hogy jobb mindenkinél

mfw


:d
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 11 2014 09:22am
damage given 99 in 4 hits

kk
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 11 2014 09:51am
Quote (RRC @ Jan 11 2014 04:22pm)
damage given 99 in 4 hits

kk


alldayeveryday
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 11 2014 10:34am
na megvolt életem legszarabb mecsmékingje... dec 2-án volt az előző... azóta csak pubolok. meg is kaptam hogy: you suck. dont tajke the bot. de azert win volt 16-14re. nukeon...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 11 2014 12:52pm
jót játszottunk
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 11 2014 01:11pm
Quote (RRC @ Jan 11 2014 08:52pm)
jót játszottunk


Yy
Holnap go meg))
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 11 2014 03:07pm
tfw 4-1re vezettek ctben, jó a team, van kommunikáció, skt hoztok le etc
tfw kifagy a szeró, és nem lehet reconnectelni
jó a játék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118119120121122614Next
Add Reply New Topic New Poll