Quote (fahrii @ Jan 10 2014 03:13pm)
rengeteg csiter lett hala a learazasnak
tegnap is összehozott eggyel a sors
Tegnapi napom egy álom volt
gondolkodom rajta, úgyis 24 óra bann van rajtam, hogy összevágok egy videót arról, hogy milyeneket KAPTAM
Tehát ilyen 0-11ben vagyok ésmindneki ordibál hogy mekkora low vagyok(ami igaz is persze) de közben meg olyanokat kaptam h beszarsz

De a legeslegjobb az volt, amikor 10 hpja volt röviden a csávónak guggolt egyhelyben a fal mellett, kitunkoltam rá 20 golyót famassal és 0 hit. Szabályosan körbe lőttem a formáját golyókkal

Szerintem erről csinálok is egy muvit annyira vicces