d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1118119120121122198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 18 2013 04:27am
Quote (fahrii @ May 18 2013 10:40am)
Tolta valaki innen a Persona 4et?
Erősen gondolkodom hogy beszerzem Vitára, állítólag a játéktörténelem legjobb JRPG játéka.
A stílust pedig kedvelem, így biztos ki fogom élvezni.


Más:
Haverral beszélgettünk és szóbajött hogy régen néztem animekat. Kb úgy nézett rám mint egy leprásra, vagy mintha bevallottam volna hogy bedrogozva szoktam erőszakolni az anyám és a hugom.


twewy-ről mondják hogy a legjobb jrpg ever
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 18 2013 03:10pm
Commie ismet megrezegtette a jakabjaimat.

Ilyet hogy "teljesen ördögi" ugy forditanak le hogy "Literally worse than Hitler". Ennel a resznel ki is kapcsoltam a feliratot.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2013 03:38pm
Quote (Karan2_Returned @ 18 May 2013 23:10)
Commie ismet megrezegtette a jakabjaimat.

Ilyet hogy "teljesen ördögi" ugy forditanak le hogy "Literally worse than Hitler". Ennel a resznel ki is kapcsoltam a feliratot.


Még mindig megérdemled.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 18 2013 03:40pm
Quote (Rawen @ May 18 2013 10:38pm)
Még mindig megérdemled.


Mas alternativa pedig nincs jelenleg.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2013 03:56pm
Quote (Karan2_Returned @ 18 May 2013 23:40)
Mas alternativa pedig nincs jelenleg.


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 18 2013 04:03pm
Quote (Rawen @ May 18 2013 10:56pm)
http://3.ii.gl/MpDS_M.png


Ket napja ök az egyetlenek akik leforditottak az OreGairu 7. reszet, tovabb nem varok.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2013 04:14pm
Feljöttem gg ircre, hogy leszedjem az új SnK-t erre mindenki az eurovíziós szemétről beszél.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 18 2013 04:15pm
Quote (Rawen @ May 18 2013 11:14pm)
Feljöttem gg ircre, hogy leszedjem az új SnK-t erre mindenki az eurovíziós szemétről beszél.


Akos is azt nezi.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 19 2013 04:41pm
Urobutcher nem hagy minket cserben, egy resz alatt teljes disztopia lett Gargantiabol.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 21 2013 07:18am
Quote (Karan2_Returned @ 20 May 2013 00:41)
Urobutcher nem hagy minket cserben, egy resz alatt teljes disztopia lett Gargantiabol.


Itt volt már az ideje, mondjuk most meg inkább a legénység oldalán voltam lol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118119120121122198Next
Add Reply New Topic New Poll