Quote (fahrii @ May 18 2013 10:40am)
Tolta valaki innen a Persona 4et?
Erősen gondolkodom hogy beszerzem Vitára, állítólag a játéktörténelem legjobb JRPG játéka.
A stílust pedig kedvelem, így biztos ki fogom élvezni.
Más:
Haverral beszélgettünk és szóbajött hogy régen néztem animekat. Kb úgy nézett rám mint egy leprásra, vagy mintha bevallottam volna hogy bedrogozva szoktam erőszakolni az anyám és a hugom.
twewy-ről mondják hogy a legjobb jrpg ever