Quote (TouchCow @ 31 Jan 2012 17:28)
tfw évek óta nem használok semmilyen antivírust/tűzfalat/anti-spywaret és mikor felrakok egy jó antivírust/anti-spywaret és egy full scan után nem talál semmit, közbe meg apám gépén heti 1 vírust talál a gép úgy, hogy tele van baszva minden szar védelmi programmal, amik felére lassítják a gép sebességét.
túl sok pornót néz
amúgy nekem sincs tűzfal vírusirtó etc, és semmi baja a gépnek évek óta (legalábbis nem tudok róla ^^ )
This post was edited by hedgehogsword on Jan 31 2012 09:37am