d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11181191201211225001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 31 2012 09:28am
tfw évek óta nem használok semmilyen antivírust/tűzfalat/anti-spywaret és mikor felrakok egy jó antivírust/anti-spywaret és egy full scan után nem talál semmit, közbe meg apám gépén heti 1 vírust talál a gép úgy, hogy tele van baszva minden szar védelmi programmal, amik felére lassítják a gép sebességét.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 31 2012 09:35am
Quote (TouchCow @ 31 Jan 2012 17:28)
tfw évek óta nem használok semmilyen antivírust/tűzfalat/anti-spywaret és mikor felrakok egy jó antivírust/anti-spywaret és egy full scan után nem talál semmit, közbe meg apám gépén heti 1 vírust talál a gép úgy, hogy tele van baszva minden szar védelmi programmal, amik felére lassítják a gép sebességét.


túl sok pornót néz

amúgy nekem sincs tűzfal vírusirtó etc, és semmi baja a gépnek évek óta (legalábbis nem tudok róla ^^ )

This post was edited by hedgehogsword on Jan 31 2012 09:37am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 31 2012 09:37am
Quote (hedgehogsword @ 31 Jan 2012 17:35)
túl sok pornót néz

amúgy nekem sincs tűzfal vírusirtó etc, és semmi baja a gépnek évek óta


és a legszebb benne, hogy 2x gyorsabb a gépem, mint pl. bátyámnak vagy apámnak, akinek i7-es proci és 4giga ram van a gépébe (nekem 2gb ram, legelső core2 fut)
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 31 2012 09:43am
Quote (TouchCow @ 31 Jan 2012 17:37)
és a legszebb benne, hogy 2x gyorsabb a gépem, mint pl. bátyámnak vagy apámnak, akinek i7-es proci és 4giga ram van a gépébe (nekem 2gb ram, legelső core2 fut)


ha tele a vinyójuk vagy régi az oprendszer az sokat lassíthat :> nem beszélve a sok szar programról ami sokaknál fut feleslegesen háttérben

This post was edited by hedgehogsword on Jan 31 2012 09:43am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 31 2012 09:44am
ilyen gyorsasagi szempontbol az SSD nagyon sokat javit
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 31 2012 09:45am
Quote (hedgehogsword @ 31 Jan 2012 17:43)
ha tele a vinyójuk vagy régi az oprendszer az sokat lassíthat :> nem beszélve a sok szar programról ami sokaknál fut feleslegesen háttérben


nekem régebb óta van fent az oprendszer, mint náluk + 1 giga szabad helyem van a C-n (úgy, hogy csak az oprendszer van rajta, semmi más :D )
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 31 2012 01:53pm
TFW NEMOLVASOTT MINDEN TOPIK
FIRST
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 31 2012 01:54pm
tfw laci megint topkot nyitott
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Jan 31 2012 01:57pm
Quote (Ad4mz @ Jan 31 2012 08:54pm)
tfw laci megint topkot nyitott


i know that feel
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 31 2012 01:58pm
Quote (Ad4mz @ Jan 31 2012 08:54pm)
tfw laci megint topkot nyitott


pollt
Go Back To Magyar Topic List
Prev11181191201211225001Next
Closed New Topic New Poll