d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1118119120121122660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 13 2011 06:20am
Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 13:10)
Csak s plus t tudtam vegul venni.


és ez melyik analog óra rajta?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 13 2011 06:34am
Quote (Inakwo @ 13 Dec 2011 14:20)
és ez melyik analog óra rajta?


Go launcher EX -en belül a GoWidget -> Clock
btw ez digit óra. :d
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 13 2011 06:36am
Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 13:34)
Go launcher EX -en belül a GoWidget -> Clock
btw ez digit óra. :d


jolvan nekem nem ilyen
jah amugy digi
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 13 2011 06:37am
Quote (Inakwo @ 13 Dec 2011 14:36)
jolvan nekem nem ilyen
jah amugy digi


Mármint mi nem ilyen?
Ehhez szerintem ezt a launchert kell használnod, nem tudom, hogy külön lehet-e ugyanezt a widgetet beállítani.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 13 2011 06:41am
Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 13:37)
Mármint mi nem ilyen?
Ehhez szerintem ezt a launchert kell használnod, nem tudom, hogy külön lehet-e ugyanezt a widgetet beállítani.


jah meg Ace-en lehet-e egyáltalán
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 13 2011 06:43am
Quote (Inakwo @ 13 Dec 2011 14:41)
jah meg Ace-en lehet-e egyáltalán


Miért ne lehetne?
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 13 2011 07:12am
Quote (beni @ 13 Dec 2011 13:15)
nekem is az volt a bajom eddig ipaddal de tulajdonképpen egy nagy játékszer, amit elég korlátozottan lehet munkához használni (nem ismerem persze, de valahogy így éreztem) és excel nekem is fontos eszköz


nekem simán is tök jól bejön az index, de ha ajánlod akkor lecsekkolom


szerintem az ipad annyira játékszer, mint egy netbook, azzal a különbséggel, hogy míg a netbook alkalmatlan játékra és lassú meg kényelmetlen, addig az iPad kevésbé vagy egyáltalán nem is.
nagybátyámnak 2 hete lett tele a töke a laptopjával. lassult neki, mindig valami szar volt vele. vett egy iPadet a laptopot meg letöröltette és eladta a vérbe. azóta boldog. :lol:

a programot én ajánlom, ha neked is olyan szertartásos dolog az egész napos hírolvasás, mint nekem :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 13 2011 07:19am
Quote (Aston @ 13 Dec 2011 14:12)
szerintem az ipad annyira játékszer, mint egy netbook, azzal a különbséggel, hogy míg a netbook alkalmatlan játékra és lassú meg kényelmetlen, addig az iPad kevésbé vagy egyáltalán nem is.
nagybátyámnak 2 hete lett tele a töke a laptopjával. lassult neki, mindig valami szar volt vele. vett egy iPadet a laptopot meg letöröltette és eladta a vérbe. azóta boldog. :lol:

a programot én ajánlom, ha neked is olyan szertartásos dolog az egész napos hírolvasás, mint nekem :D


nem értek egyet, az új 2 magos, meg ionnal/igp-vel megfejelt netbookok igen jól teljesítenek... Valamelyik nap a csoprottársam kétmagos atom + nvidia ion nem tudom milyenjén, mediumban sc2ztünk!!

Nyílván nem fullhd crysis 2 meg ilyenek, de a mostani netbook generáció már használható termék... az egymagos az valami hulladék kukába való szar.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 13 2011 07:20am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 13 2011 07:30am
Quote (CyberPunk666 @ 13 Dec 2011 15:19)
nem értek egyet, az új 2 magos, meg ionnal/igp-vel megfejelt netbookok igen jól teljesítenek... Valamelyik nap a csoprottársam kétmagos atom + nvidia ion nem tudom milyenjén, mediumban sc2ztünk!!

Nyílván nem fullhd crysis 2 meg ilyenek, de a mostani netbook generáció már használható termék... az egymagos az valami hulladék kukába való szar.


Érdekes, én tökéletesen tudom használni a netbookom arra, amire kitalálták. Nyilván összehasonlítható egy 100+ k-s termék, meg egy alig 40k-s. (first gen netbookok vs. ipad)

This post was edited by ecneB on Dec 13 2011 07:30am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 13 2011 07:31am
Quote (ecneB @ Dec 13 2011 02:30pm)
Érdekes, én tökéletesen tudom használni a netbookom arra, amire kitalálták. Nyilván összehasonlítható egy 100+ k-s termék, meg egy alig 40k-s. (first gen netbookok vs. ipad)


Egyetértek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118119120121122660Next
Add Reply New Topic New Poll