Quote (beni @ 13 Dec 2011 13:15)
nekem is az volt a bajom eddig ipaddal de tulajdonképpen egy nagy játékszer, amit elég korlátozottan lehet munkához használni (nem ismerem persze, de valahogy így éreztem) és excel nekem is fontos eszköz
nekem simán is tök jól bejön az index, de ha ajánlod akkor lecsekkolom
szerintem az ipad annyira játékszer, mint egy netbook, azzal a különbséggel, hogy míg a netbook alkalmatlan játékra és lassú meg kényelmetlen, addig az iPad kevésbé vagy egyáltalán nem is.
nagybátyámnak 2 hete lett tele a töke a laptopjával. lassult neki, mindig valami szar volt vele. vett egy iPadet a laptopot meg letöröltette és eladta a vérbe. azóta boldog.

a programot én ajánlom, ha neked is olyan szertartásos dolog az egész napos hírolvasás, mint nekem
