d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11181191201211224303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 31 2011 01:35pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 May 2011 21:33)
a hiba benned van. rankedhez ugy kell hozzaallni hogy szuarbol kell varat epiteni, es te sem jatszol tokeletesen szal kar allandoan a csapatod miatt sirni



nem csak egy karakter kell, hanem mondjuk 3-4 fele amikkel tudsz jatszani.

1-2 jungler
tank
offtank/antycarry
ad carry
ap carry
support esetleg


ebből most nem sok mindent értettem, nincs vmi jó (magyar, mert azt kényelmesebb olvasnom) leírás? :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 31 2011 02:09pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 May 2011 19:33)
a hiba benned van. rankedhez ugy kell hozzaallni hogy szuarbol kell varat epiteni, es te sem jatszol tokeletesen szal kar allandoan a csapatod miatt sirni



nem csak egy karakter kell, hanem mondjuk 3-4 fele amikkel tudsz jatszani.

1-2 jungler
tank
offtank/antycarry
ad carry
ap carry
support esetleg


Ez is igaz, mondjuk most kijött h mennyire tudok imo játszani, 14/4 MF-el, szarba vertem mindenkit, 3 crit hit volt ashe/ryze/ezreal.
Hextech gunblade mennyire jó választás mfre?
Igaz hogy BT dmg+ls stackel, de Hextech még +abit is ad ami ulti+rainhez hozzáad egy keveset +a 300 magic dmg 1 min cdvel nem olyan szar IMO. Szóval BT-ről szerintem áttérek erre, mert 100x többet ér.



inb4 pb useless

This post was edited by Smat on May 31 2011 02:13pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 31 2011 02:12pm
Quote (Smat @ May 31 2011 09:09pm)
Ez is igaz, mondjuk most kijött h mennyire tudok imo játszani, 14/4 MF-el, szarba vertem mindenkit, 3 crit hit volt ashe/ryze/ezreal.
Hextech gunblade mennyire jó választás mfre?
Igaz hogy BT dmg+ls stackel, de Hextech még +abit is ad ami ulti+rainhez hozzáad egy keveset +a 300 magic dmg 1 min cdvel nem olyan szar IMO. Szóval BT-ről szerintem áttérek erre, mert 100x többet ér.


ha ezt komolyan gondolod gunbladerol akkor ki is derult mennyire ostoba vagy.

az h 14/4 lettel mfel az meg nem jelent semmit.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 31 2011 02:16pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 May 2011 20:12)
ha ezt komolyan gondolod gunbladerol akkor ki is derult mennyire ostoba vagy.

az h 14/4 lettel mfel az meg nem jelent semmit.


Explain it.
Nem értem miért nem jó rá ez az item, BT igaz hogy stackel és 100/25 lesz, de ha annyira +dmg/crit kell akkor veszek egy 2. infyt nem?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 31 2011 02:20pm
Quote (Smat @ May 31 2011 09:16pm)
Explain it.
Nem értem miért nem jó rá ez az item, BT igaz hogy stackel és 100/25 lesz, de ha annyira +dmg/crit kell akkor veszek egy 2. infyt nem?


masodik IE?? persze, kurva hasznos 4ks itemet 25 critre elbaszni

nem magyarazkodok neked mert sotet vagy mint egy teve segge. parszor megprobaltam(lasd pl starks auraja), tobbszor kar.

egyebkent most hozta be a kepet az mfes winedrol. zerk boots, gunblade, pdancer?? okj.

Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 31 2011 02:27pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 May 2011 20:20)
masodik IE?? persze, kurva hasznos 4ks itemet 25 critre elbaszni

nem magyarazkodok neked mert sotet vagy mint egy teve segge. parszor megprobaltam(lasd pl starks auraja), tobbszor kar.

egyebkent most hozta be a kepet az mfes winedrol. zerk boots, gunblade, pdancer?? okj.


Úristen. Most imo életed egyik legnagyobb faszságát mondtad el. Zerk boots? Miért is lenne szar?
Pd? Ja igen, elmagyaráztad h useless. Mobafiren mégis az AD buildek 90%ában van Pd. Akkor ők is useless noobok?
Épp ezért kérdeztem meg Gunbladet, de még mindig baszol elmagyarázni h szerinted miért useless item, mikor ugyan az van rajta mint BT-en(+passzív), kivétel h nem stackeli.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 31 2011 02:34pm
Quote (Smat @ May 31 2011 09:27pm)
Úristen. Most imo életed egyik legnagyobb faszságát mondtad el. Zerk boots? Miért is lenne szar?
Pd? Ja igen, elmagyaráztad h useless. Mobafiren mégis az AD buildek 90%ában van Pd. Akkor ők is useless noobok?
Épp ezért kérdeztem meg Gunbladet, de még mindig baszol elmagyarázni h szerinted miért useless item, mikor ugyan az van rajta mint BT-en(+passzív), kivétel h nem stackeli.


egy olyan csapat ellen ahol 6 disable van, igenis faszsag a zerk boots, MFen meg alapbol se az igazi, mert nincs nagy szuksege az asre(kap Wbol)

nehogy azt hidd h az osszes mobafires guide olyan kurwajo. pdt pedig nemsok karin erdemes csinalni, ezt nem fogom ezredszer is leirni h miert.

azert mert mijafasznak gunblade. de most komolyan. a spellvamp nem jo semmire. az ap lofaszt nem szamit, az Ed igyse ugyse sebez lofaszt se, az ultid meg azzal vagy anelkul se az igazi, az a 300 sebzes az meglenne a BT stackjabol is. raadasul gunblade dragabb is, bar oszinten szolva nem emlekszek mennyibe kerul, nem szoktam gunblades karikkal jatszani
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 31 2011 02:42pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 May 2011 20:34)
egy olyan csapat ellen ahol 6 disable van, igenis faszsag a zerk boots, MFen meg alapbol se az igazi, mert nincs nagy szuksege az asre(kap Wbol)

nehogy azt hidd h az osszes mobafires guide olyan kurwajo. pdt pedig nemsok karin erdemes csinalni, ezt nem fogom ezredszer is leirni h miert.

azert mert mijafasznak gunblade. de most komolyan. a spellvamp nem jo semmire. az ap lofaszt nem szamit, az Ed igyse ugyse sebez lofaszt se, az ultid meg azzal vagy anelkul se az igazi, az a 300 sebzes az meglenne a BT stackjabol is. raadasul gunblade dragabb is, bar oszinten szolva nem emlekszek mennyibe kerul, nem szoktam gunblades karikkal jatszani


Akkor azért valamivel csak kéne ölni nem?
Rainnel nem tudok ölni, Q-val szintén nem, akkor csak a sima attack marad, amihez pedig kell speed illetve dmg, hiába ad a W eleget, akkor is kell az a + szerintem. Yi-nek se veszek cd-s cipőt hiába ad az ultija 213123192837 attack speedet.
Nem mondtam h az összes olyan gecijajdefaszajó, de van közöttünk nagyon sok jó.
3.6k.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 31 2011 03:00pm
Quote (Smat @ May 31 2011 09:42pm)
Akkor azért valamivel csak kéne ölni nem?
Rainnel nem tudok ölni, Q-val szintén nem, akkor csak a sima attack marad, amihez pedig kell speed illetve dmg, hiába ad a W eleget, akkor is kell az a + szerintem. Yi-nek se veszek cd-s cipőt hiába ad az ultija 213123192837 attack speedet.
Nem mondtam h az összes olyan gecijajdefaszajó, de van közöttünk nagyon sok jó.
3.6k.


q+w+normal attack+

ghostblade altalaban
sheen ha burst kell
...

es ne legyel mar buta, qval kurvanagyokat lehet utni, foleg sheenel egyutt

20% as(vagy m,ennyit ad zerkboots, tudja faszom) tenyleg jobban megeri mint 30 mdef meg a tenacity? ne legyel mar sotet
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 31 2011 03:44pm
Áhh baszdmeg most ment el a kedvem az egész játéktól.
Stat: 13/5, Mf, 800as crit/80% crit chance, 40% ls, over 9000 as.
4v4ben voltunk, mindenki a csapatomban 1 szarfeeder volt, 1/10, 1/13.
Szitu:
Gang dragonnál, duplakill, visszajövök kb fél képernyőt hogy tudjam rájuk tolni a raint+ultit, a 2 faszfeeder meghal, 2v2, egyiket leszedem, 2v1, másik srác feles volt, leszedték, 1v1, elkellett mennem, behívják a surrendert(a mi csapatunk OFC), ÉS FELADJÁK BAZDMEG MERT HOGY MENNYIRE OPK.
Annyira felidegesít ez bazdmeg, hogy nincs egyetlen egy normális játékos se ebben a kibaszott rankedban bazdmeg, useless szar mindegyik, csak azt tudják szajkózni hogy BANN MODRE OP, BANN TRYN OP THO, ME SOLO TOP/MID.
Fasszopó tanyasi lowok ezek bazdmeg.
Törlöm a faszba ezt a játékot.

inb4 sirsz

Igen sírok, mert HoN-ban legalább van annyi eszük a játékosoknak h ilyenkor nem adják fel. Lehet azért mert azért 1x fizetni kell, és a sok fasszopó LoL-os noob nem bírja ki azt a kemény 2k-t.

This post was edited by Smat on May 31 2011 03:53pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11181191201211224303Next
Add Reply New Topic New Poll