Quote (Smat @ Sep 17 2011 02:41pm)
Remélem te nem katizol a wcben. :C
soha semmi drogot nem próbáltam, főleg nem hajógyárin, láttam már ott haverokat, nem leszek olyan, előtte jól beiszunk és annyi elég, ott bent is iszok, csak nem olyan sokat, mert kurva drága minden :c de semmi drog