d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1118119120121122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 17 2011 07:21am
Quote (Baleee @ Sep 17 2011 03:11pm)
Teganp Vad Fruttikon voltam, ma Hiperkarmán leszek, holnap ZP szimpátiatüntetésen. ^^^^^^


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 17 2011 07:24am
Quote (Saenchai @ 17 Sep 2011 15:21)
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lev8wdvunc1qe8nlpo1_500.gif


Az bizony!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 17 2011 07:41am
Quote (Kenny10 @ 17 Sep 2011 12:43)
Tegnap este kerti party, jó volt nagyon sok haver, pia etc...
ma este bed záró


Remélem te nem katizol a wcben. :C
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Sep 17 2011 07:58am
Quote (Smat @ Sep 17 2011 02:41pm)
Remélem te nem katizol a wcben. :C


soha semmi drogot nem próbáltam, főleg nem hajógyárin, láttam már ott haverokat, nem leszek olyan, előtte jól beiszunk és annyi elég, ott bent is iszok, csak nem olyan sokat, mert kurva drága minden :c de semmi drog
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 17 2011 08:04am
Quote (Kenny10 @ 17 Sep 2011 13:58)
soha semmi drogot nem próbáltam, főleg nem hajógyárin, láttam már ott haverokat, nem leszek olyan, előtte jól beiszunk és annyi elég, ott bent is iszok, csak nem olyan sokat, mert kurva drága minden :c de semmi drog


:hug:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 17 2011 08:35am
Quote (Kenny10 @ 17 Sep 2011 15:58)
soha semmi drogot nem próbáltam, főleg nem hajógyárin, láttam már ott haverokat, nem leszek olyan, előtte jól beiszunk és annyi elég, ott bent is iszok, csak nem olyan sokat, mert kurva drága minden :c de semmi drog


inb4 az alkohol is drog
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 17 2011 09:27pm
Megduktam 1 csajt, majd aludtunk, erre fél4kor rájöttem h haza kell jönnöm mert faterral reggel megyünk londonba.
Feels bad man.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 17 2011 10:20pm
megyek kaksizni
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,114.85
Sep 18 2011 06:37am
ki kell huznom a laptopot hamarosan :(
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 18 2011 06:40am
Quote (vtibor @ Sep 18 2011 02:37pm)
ki kell huznom a laptopot hamarosan :(


honnan?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118119120121122Next
Add Reply New Topic New Poll