Quote (TouchCow @ Jan 25 2012 12:55am)
s2-3 adja be a legjobban sztem
Yy, ez a második egyelőre jobb sztem
bár ezekkel az epizódlezárásokkal sosem fogok kibékülni
e: ezt az éttermes részt nagyon nem értettem...Gredchennel
This post was edited by Vismajor on Jan 25 2012 05:54am