d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11181191201211221141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 25 2012 01:13am
breaking bad egy része arról szól végig, hogy kergetnek egy legyet gg
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 25 2012 03:58am
Quote (Senee @ 25 Jan 2012 09:13)
breaking bad egy része arról szól végig, hogy kergetnek egy legyet gg


meg az a jo, h ennyit ertettel meg belole...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 25 2012 04:02am
Quote (Senee @ 25 Jan 2012 08:13)
breaking bad egy része arról szól végig, hogy kergetnek egy legyet gg


szerintem egyik legjobb rész volt
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 25 2012 05:18am
Quote (Senee @ 25 Jan 2012 08:13)
breaking bad egy része arról szól végig, hogy kergetnek egy legyet gg


isten anyja
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 25 2012 05:41am
Quote (TouchCow @ Jan 25 2012 12:55am)
s2-3 adja be a legjobban sztem


Yy, ez a második egyelőre jobb sztem
bár ezekkel az epizódlezárásokkal sosem fogok kibékülni

e: ezt az éttermes részt nagyon nem értettem...Gredchennel

This post was edited by Vismajor on Jan 25 2012 05:54am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 25 2012 08:18am
valaki pm-elhetne nekem valami értékelhető angol Sherlock első részt mert kibaszottul unom hogy svéd és francia felirattal vásárolom meg...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 25 2012 08:25am
Quote (Inakwo @ 25 Jan 2012 16:18)
valaki pm-elhetne nekem valami értékelhető angol Sherlock első részt mert kibaszottul unom hogy svéd és francia felirattal vásárolom meg...


én most fogok utána nézni, ha van valami, akkor küldöm a torrentet, csak pm-elj egy mail címet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 25 2012 10:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 25 2012 10:02am)
szerintem egyik legjobb rész volt


az sokal job mikor fejbelövi szétlocsanik levagdossa felrobanik
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 25 2012 03:19pm
Quote (Inakwo @ 25 Jan 2012 15:18)
valaki pm-elhetne nekem valami értékelhető angol Sherlock első részt mert kibaszottul unom hogy svéd és francia felirattal vásárolom meg...


Nemtom kell-e még de pirate bayen nem nehéz találni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 25 2012 03:36pm
Quote (Senee @ 25 Jan 2012 08:13)
breaking bad egy része arról szól végig, hogy kergetnek egy legyet gg


Go Back To Magyar Topic List
Prev11181191201211221141Next
Add Reply New Topic New Poll