Quote (3l3ctr1cW1z4rd @ 6 Jul 2010 10:07)
mert reportolnál? -.-
nem. a multireportnak semmi ertelme nincs ezen a forumon.
lasd: texxas-greenday
jurma-butitsnotmeitnotmyanyamkinja-0fey-43254235432 masik multi
stb stb stb...
cak kivancsi vagyok ki vagy, hogy tudjam kivel beszelek.