d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev11181191201211221856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Dec 11 2008 10:00pm
Quote (Taszilo.^ @ Thu, 11 Dec 2008, 00:39)
http://images.buycostumes.com/mgen/merchandiser/34218.jpg


fritz?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2008 02:55am
Quote (TassassinHc @ Thu, 11 Dec 2008, 10:36)



őt kérem a fa alá
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 12 2008 03:00am
Quote (Janou @ Fri, Dec 12 2008, 09:55am)
őt kérem a fa alá



én nem a fa alá kérem biggrin.gif



Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2008 03:02am
Quote (Janou @ Fri, Dec 12 2008, 08:55am)
őt kérem a fa alá


oks, a rendelést felvettem

csomagolva kéred vagy meztelenül?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2008 03:07am
Quote (Fej @ Fri, 12 Dec 2008, 10:02)
oks, a rendelést felvettem

csomagolva kéred vagy meztelenül?


az ágyam felé raktam a karácsonyfát, oda mehet is
lakcím sent
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2008 03:17am
Quote (Janou @ Fri, Dec 12 2008, 09:07am)
az ágyam felé raktam a karácsonyfát, oda mehet is
lakcím sent


oks, két év garit vállalok rá

ha nem főz rendesen vagy fogazik akkor küld csak vissza biggrin.gif
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2008 03:22am
Quote (Fej @ Fri, 12 Dec 2008, 10:17)
oks, két év garit vállalok rá

ha nem főz rendesen vagy fogazik akkor küld csak vissza biggrin.gif


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nem főznie kell, csak egy 2 napos trial kéne :DDDDDDDDDDDd
tudod, mint a kozmodiszknél
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 12 2008 10:59am

szebb nőt számomra elsem tudnék képzelni jelenleg. heart.gif

This post was edited by Vismajor on Dec 12 2008 11:01am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 12 2008 11:02am
Quote (Vismajor @ Fri, Dec 12 2008, 06:59pm)
http://images.iwiw.net/0104/user/00/86/63/79/0/user_8663790_1143433140580_box
szebb nőt számomra elsem tudnék képzelni jelenleg. heart.gif


én igen
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 12 2008 11:04am
Quote (ElCapitano @ Fri, Dec 12 2008, 06:02pm)
én igen


Nem is téged szeret, nem is kell, hogy te ne tudj elképzelni...sőt, kifejezetten rossz lenne =))
Go Back To Magyar Topic List
Prev11181191201211221856Next
Add Reply New Topic New Poll