d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11181191201211224114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2008 09:51am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, 4 Jul 2008, 16:50)
istenem..... biggrin.gif biggrin.gif


Got a problem?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 4 2008 09:51am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 4 2008, 04:50pm)
Hat, sztem jo volt az is ^^


nekem annyira nem tetszett sad.gif
na majd nekiugrok megint
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 4 2008 10:14am
Quote (rockerdave @ Fri, 4 Jul 2008, 17:49)
szerintem a Gonosz ösvénye a 3 kötet közül a leggyengébb

Knaak bácsi sokkal jobbakat írt


vouch
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 4 2008 10:15am
ezeket a könyveket nem lehet letölteni a netröl?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 4 2008 10:16am
Quote (Vharimatras @ Fri, Jul 4 2008, 05:15pm)
ezeket a könyveket nem lehet letölteni a netröl?


nem sűrűn,de amúgy is e-bookot olvasni olyan,mintn pornót nézni.... jó-jó,de nem az igazi

szerintem bőven megérik azt az 1000-1200 ft-ot
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 4 2008 10:16am
Quote (Vharimatras @ Fri, 4 Jul 2008, 18:15)
ezeket a könyveket nem lehet letölteni a netröl?


fogni a könyvet jobb mint olvasni a gépen imo =(
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 4 2008 10:17am
Quote (Floodban @ Fri, Jul 4 2008, 05:16pm)
fogni a könyvet jobb mint olvasni a gépen imo =(


én a tescos könyvet olvastam el gépen fasza volt... thumbsup.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 4 2008 10:27am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 4 2008, 04:51pm)
Got a problem?


dehogy, csak nekem kicsit furcsa latni hogy ilyenen vitatkoztok
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2008 11:08am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, 4 Jul 2008, 17:27)
dehogy, csak nekem kicsit furcsa latni hogy ilyenen vitatkoztok


ha már neked is furcsa, akkor tényleg valami nagy gáz lehet velünk... :s
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 4 2008 11:13am
Quote (bajcli @ Fri, Jul 4 2008, 06:08pm)
ha már neked is furcsa, akkor tényleg valami nagy gáz lehet velünk... :s


yy biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11181191201211224114Next
Closed New Topic New Poll