☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
118
119
120
121
122
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 538135
Replies: 41134
Track Topic
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#1191
Jul 4 2008 09:51am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, 4 Jul 2008, 16:50)
istenem.....
Got a problem?
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#1192
Jul 4 2008 09:51am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 4 2008, 04:50pm)
Hat, sztem jo volt az is ^^
nekem annyira nem tetszett
na majd nekiugrok megint
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#1193
Jul 4 2008 10:14am
Quote (rockerdave @ Fri, 4 Jul 2008, 17:49)
szerintem a Gonosz ösvénye a 3 kötet közül a leggyengébb
Knaak bácsi sokkal jobbakat írt
vouch
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#1194
Jul 4 2008 10:15am
ezeket a könyveket nem lehet
letölteni
a netröl?
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#1195
Jul 4 2008 10:16am
Quote (Vharimatras @ Fri, Jul 4 2008, 05:15pm)
ezeket a könyveket nem lehet
letölteni
a netröl?
nem sűrűn,de amúgy is e-bookot olvasni olyan,mintn pornót nézni.... jó-jó,de nem az igazi
szerintem bőven megérik azt az 1000-1200 ft-ot
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#1196
Jul 4 2008 10:16am
Quote (Vharimatras @ Fri, 4 Jul 2008, 18:15)
ezeket a könyveket nem lehet
letölteni
a netröl?
fogni a könyvet jobb mint olvasni a gépen imo =(
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#1197
Jul 4 2008 10:17am
Quote (Floodban @ Fri, Jul 4 2008, 05:16pm)
fogni a könyvet jobb mint olvasni a gépen imo =(
én a tescos könyvet olvastam el gépen fasza volt...
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1198
Jul 4 2008 10:27am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 4 2008, 04:51pm)
Got a problem?
dehogy, csak nekem kicsit furcsa latni hogy ilyenen vitatkoztok
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#1199
Jul 4 2008 11:08am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, 4 Jul 2008, 17:27)
dehogy, csak nekem kicsit furcsa latni hogy ilyenen vitatkoztok
ha már neked is furcsa, akkor tényleg valami nagy gáz lehet velünk... :s
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1200
Jul 4 2008 11:13am
Quote (bajcli @ Fri, Jul 4 2008, 06:08pm)
ha már neked is furcsa, akkor tényleg valami nagy gáz lehet velünk... :s
yy
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
118
119
120
121
122
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact