☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok. > Yup!
Prev
1
118
119
120
121
122
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 40478
Replies: 1619
Track Topic
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#1191
Apr 28 2009 09:36am
mindjárt con
Mesh2_returned
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold
:
1.00
Warn: 50%
#1192
Apr 28 2009 10:05am
cowboy bebopot látta már valaki?
This post was edited by Mesh2_returned on Apr 28 2009 10:05am
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#1193
Apr 28 2009 10:07am
Quote (Mesh2_returned @ Tue, 28 Apr 2009, 17:05)
cowboy bebopot látta már valaki?
én a feléig , miért ?
Mesh2_returned
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold
:
1.00
Warn: 50%
#1194
Apr 28 2009 11:15am
Quote (Anamy @ Tue, Apr 28 2009, 04:07pm)
én a feléig , miért ?
és jó?
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#1195
Apr 28 2009 11:19am
Quote (Mesh2_returned @ Tue, Apr 28 2009, 06:05pm)
cowboy bebopot látta már valaki?
a sorozatra gondolsz?
Mesh2_returned
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold
:
1.00
Warn: 50%
#1196
Apr 28 2009 11:21am
Quote (kopek66 @ Tue, Apr 28 2009, 05:19pm)
a sorozatra gondolsz?
aha
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#1197
Apr 28 2009 11:24am
Quote (Mesh2_returned @ Tue, Apr 28 2009, 07:21pm)
aha
szerintem jó volt, de régen néztem meg már
a végére már nem is emlékszem
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1198
Apr 28 2009 11:38am
a bubifrizkós csávónak (kenpachi osztágában van, most nem jut eszembe a neve) tényleg elég csaló kardja van
This post was edited by jspogmg on Apr 28 2009 11:39am
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#1199
Apr 28 2009 11:43am
Quote (jspogmg @ Tue, Apr 28 2009, 07:38pm)
a bubifrizkós csávónak (kenpachi osztágában van, most nem jut eszembe a neve) tényleg elég csaló kardja van
Ayasegawa Yumichika-ra gondolsz? ^^
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1200
Apr 28 2009 11:46am
Quote (kopek66 @ Tue, Apr 28 2009, 05:43pm)
Ayasegawa Yumichika-ra gondolsz? ^^
rá, igen
/e: amúgy kitalálhatnának valami szintet ami a bankai felett van még és a taicho-k között se tudja mindenki elérni
This post was edited by jspogmg on Apr 28 2009 11:47am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
118
119
120
121
122
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact