d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1118119120121122232Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,210
Joined: Nov 1 2008
Gold: 0.00
Warn: 40%
May 9 2009 07:33am
Quote (Saou @ Sat, May 9 2009, 10:50am)
Nekem az lenne az elso, hogy 300k-t fognek, eurora valtanek es elmennek parndorfba kibaszottsok ruhat venni, a maradek 200k-bol letennem motorra a jogsit + vennek egy motort ^^
Ha meg meg mindig maradna penz, akkor memoriakartyat a telomba :D


200k bol jogsit + motort ? azt megnézném
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 9 2009 07:39am
Quote (The_Darkest @ Sat, May 9 2009, 02:33pm)
200k bol jogsit + motort ? azt megnézném


200k kb 600.000 forint

100k a jogsi
500k egy moci
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 9 2009 08:20am
Quote (Lajo @ Sat, 9 May 2009, 13:16)
ez az eset is igazolja lacuska elmeletet miszerint mass donor = erinthetetlen :rolleyes:

nem tudom mi tortent vele, de ezt jol esett beirnom XD


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=235487
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 9 2009 11:29am
Quote (Zayl @ Sat, 9 May 2009, 12:44)
Szerintem az ő csillagjai fgből vannak, de ez csak tipp. ^^
Azért 300k fgt egybe eladni elég nehéz lenne, mivel az kurva sokba kerül.



Hát mivel nem hiszem hogy scammelt, ezért ez az egy válasz marad.


ha fgből vannak, akkor miért top donor? az is donatenek számít? :wacko:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 9 2009 12:01pm
Quote (Klontar @ Sat, 9 May 2009, 19:29)
ha fgből vannak, akkor miért top donor? az is donatenek számít? :wacko:


Persze

Katt ide, és meglátod
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=Settings&c=30
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 9 2009 12:02pm
Quote (Anarkin @ Sat, 9 May 2009, 20:01)


You have currently donated/purchased: $25.00
* A csillagok Fórum gold vásárlásával vagy pénz adományozásával válnak elérhetővé. A csillagok értéke bizalmas.
truestory!
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 9 2009 08:59pm
Quote (Klontar @ Sat, 9 May 2009, 20:02)
You have currently donated/purchased: $25.00
* A csillagok Fórum gold vásárlásával vagy pénz adományozásával válnak elérhetővé. A csillagok értéke bizalmas.
truestory!


You have currently donated/purchased: $*,***.00

Bizalmas :rofl:

-.-' Túl sok volt a pij[n]a ma este :D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 10 2009 01:23am
Quote (xLestatx @ Sun, 10 May 2009, 04:59)
You have currently donated/purchased: $*,***.00

Bizalmas :rofl:

-.-' Túl sok volt a pij[n]a ma este :D


4 jegyű számot donolni asd :wacko:
és ha belegondolok, hogy az lehet 9999 is :unsure:
Most hogy nem explorerem van egyszerüen elvesztettem az érdeklődést az orbok iránt, úgyhogy marad a kék-kék páros ^^
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 10 2009 08:37am
Quote (Klontar @ Sun, 10 May 2009, 09:23)
4 jegyű számot donolni asd :wacko:
és ha belegondolok, hogy az lehet 9999 is :unsure:
Most hogy nem explorerem van egyszerüen elvesztettem az érdeklődést az orbok iránt, úgyhogy marad a kék-kék páros ^^


lehet az 5 jegyű is attól hogy részegsándor 4 csillagot írt :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 10 2009 08:39am
Quote (dihep @ Sun, 10 May 2009, 16:37)
lehet az 5 jegyű is attól hogy részegsándor 4 csillagot írt :D


annyi. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118119120121122232Next
Closed New Topic New Poll