Quote (Psyclon @ May 23 2012 06:19am)
http://us.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#UcVXlS!bhg!YbbZab én így tolom, a smoke screen meg a preparation mellett gyakorlatilag képtelenség megdögleni ha nem 1 shotolnak, a stun gránát groupban is sokat segít, a rain of vengeance a guided arrowjaival szépen takarít ha sok kis mob jön, az ilyen ajtóban/hídon felgyűlő nagyobb mobokra pedig ott a spike trap.
Én látom az előnyét annak is ha quiver van offhandben, a dmg-m nem lett tőle kisebb, és a socketbe ha amethystet teszel az vitalityt-ad, egy kis extra hp pedig sosem árt szerintem

EDIT: 1 kezes fegyver gyorsabban lő mint a 2 kezes sztem jobb, a vaultot pedig kivettem mert azzal együtt se lehet lefutni a mobokat, ellenben a smoke screen kiszabadít minden negatív hatás alól pl fagyás/jail stb
This post was edited by Alternalo on May 23 2012 12:13am