d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1118711881189119011914114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 22 2012 05:21pm
rmah mikor jön?
olvastam valahol de elfelejtettem hol.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 22 2012 05:22pm
Quote (sylke @ 23 May 2012 00:21)
rmah mikor jön?
olvastam valahol de elfelejtettem hol.


az interneten.

amúgy kattints ingame az rmahra és rögtön megtudod.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 22 2012 05:24pm
Quote (sylke @ May 23 2012 01:21am)
rmah mikor jön?
olvastam valahol de elfelejtettem hol.


30.a
pont a hőtan vizsgam napja
:(
megint eltoltak
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 22 2012 05:27pm
vortex + firechain + dese is eléggé adja és meg mindig marad hely egyéb gecisegeknek pl shield or inv minions

This post was edited by qkatz on May 22 2012 05:27pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 22 2012 05:27pm
Quote (meatyowllegs @ May 22 2012 11:24pm)
30.a
pont a hőtan vizsgam napja
:(
megint eltoltak


nekem is akkor lesz vizsgám
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
May 22 2012 05:38pm
hell butcherrel most végeztünk, nem volt annyira nehéz, csak picit sokáig tartott
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 22 2012 06:09pm
hellen act1be vagyok 52es szintem barbárral , valaki ha tudna segíteni egy jó builddel azt megköszönném. ja és multira, de ha solo build annak is örülök.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 22 2012 06:29pm
Első legendary
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 22 2012 06:56pm
Végigtoltuk inferno act1et haverral, nagyon easy volt, de ez az act2 valami borzalmasan nehéz...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118711881189119011914114Next
Closed New Topic New Poll