d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1118611871188118911904765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 13 2016 03:48am
Quote (Jancsipapa @ Mar 12 2016 10:54pm)
ah, csak leírom már, amit pár embernek (mivel úgyse olvasod :D )
én meg csak amiatt bánkódom, hogy nem basztalak bele a dunába részegen, hanem kabátot adtam

jobb lett volna mindenkinek... anyádéknak leginkább, mennyire büszkék lehetnek rád egyébként...


gondolom ez így szerinted teljesen korrekt, igaz?



ennyi erővel bármelyik postodra / joey postjára nyithatnék egy kurva anyáddal
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 13 2016 03:54am
tegnap del korul kivettem a csirket a fagyasztobol, hogy olvadjon, aztan este megfeledkeztem rola, es az egesz ejjel kint volt
mennyire leszek ebolas tole szerintetek?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 13 2016 04:08am
Quote (SummertimeClothes @ Mar 13 2016 10:54am)
tegnap del korul kivettem a csirket a fagyasztobol, hogy olvadjon, aztan este megfeledkeztem rola, es az egesz ejjel kint volt
mennyire leszek ebolas tole szerintetek?


Hat az rip in pepperoni(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 13 2016 04:11am
Quote (SummertimeClothes @ Mar 13 2016 09:54am)
tegnap del korul kivettem a csirket a fagyasztobol, hogy olvadjon, aztan este megfeledkeztem rola, es az egesz ejjel kint volt
mennyire leszek ebolas tole szerintetek?


ha nagyon büdös már akkor ne edd meg

bár a csirke alapból büdös
:S
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 13 2016 04:16am
Quote (Senee @ 13 Mar 2016 11:11)
ha nagyon büdös már akkor ne edd meg

bár a csirke alapból büdös
:S


nem ereztem rajta semmit
mondjuk enyhen meg vagyok fazva
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 13 2016 04:17am
Quote (llllllllllll @ Mar 13 2016 10:48am)
gondolom ez így szerinted teljesen korrekt, igaz?

http://1.1m.yt/MJsjrFh.png

ennyi erővel bármelyik postodra / joey postjára nyithatnék egy kurva anyáddal


Nem értem, engem itt most minek kellett elővenni, de biztos igazad van, mint mindig.

This post was edited by -joey- on Mar 13 2016 04:17am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 13 2016 04:17am
Quote (SummertimeClothes @ 13 Mar 2016 11:54)
tegnap del korul kivettem a csirket a fagyasztobol, hogy olvadjon, aztan este megfeledkeztem rola, es az egesz ejjel kint volt
mennyire leszek ebolas tole szerintetek?


ehhez mennyire kell kreténnek lenni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 13 2016 04:18am
Quote (SummertimeClothes @ Mar 13 2016 10:16am)
nem ereztem rajta semmit
mondjuk enyhen meg vagyok fazva


süsd meg jól imo
max fosol egyet
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 13 2016 04:21am
Quote (sylke @ 13 Mar 2016 11:17)
ehhez mennyire kell kreténnek lenni


folyamatosan bantasz pls stop
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 13 2016 04:22am
majd delutan eszek egy adagot, este jon a report az egeszsegugyi allapotomrol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118611871188118911904765Next
Add Reply New Topic New Poll