Quote (Jancsipapa @ Mar 12 2016 10:54pm)
ah, csak leírom már, amit pár embernek (mivel úgyse olvasod :D )
én meg csak amiatt bánkódom, hogy nem basztalak bele a dunába részegen, hanem kabátot adtam
jobb lett volna mindenkinek... anyádéknak leginkább, mennyire büszkék lehetnek rád egyébként...
gondolom ez így szerinted teljesen korrekt, igaz?

ennyi erővel bármelyik postodra / joey postjára nyithatnék egy kurva anyáddal