d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1118611871188118911904114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 22 2012 04:26pm
Quote (meatyowllegs @ 23 May 2012 00:25)
meg ne vedd
a tal set kb olyan mint d2ben a tal set....


Jaja, meg pláne az övért ennyit ???
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 22 2012 04:31pm
http://i48.tinypic.com/30m73w7.jpg

ezután rögtön egy waller arcane enchanted mortar shield champion jött
JO A JÁTÉK
IMÁDOM
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 22 2012 04:34pm
Quote (sylke @ 23 May 2012 00:31)
http://i48.tinypic.com/30m73w7.jpg

ezután rögtön egy waller arcane enchanted mortar shield champion jött
JO A JÁTÉK
IMÁDOM


szép kombók!
kéne ilyen trophy hogy ki találja meg a legnagyobb patkány elitet.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 22 2012 04:37pm
Quote (Cpt_Ghost @ 22 May 2012 23:34)
szép kombók!
kéne ilyen trophy hogy ki találja meg a legnagyobb patkány elitet.


az eddigi egyetlen skippelt szörnyem az egy invulnerable, jailer, arcane volt act2ben azokból a buzikból amik azt az elektromos kör csinálják, egy zárt helyen. Egyszerűen semmit nem tudtam kezdeni velük.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 22 2012 04:38pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 May 2012 00:37)
az eddigi egyetlen skippelt szörnyem az egy invulnerable, jailer,  arcane volt act2ben azokból a buzikból amik azt az elektromos kör csinálják, egy zárt helyen. Egyszerűen semmit nem tudtam kezdeni velük.


ha még plagued meg molten is lett volna közöttük akkor esélyes lenne a dolog az első helyre
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 22 2012 04:38pm
Quote (CyberPunk666 @ May 22 2012 10:37pm)
az eddigi egyetlen skippelt szörnyem az egy invulnerable, jailer,  arcane volt act2ben azokból a buzikból amik azt az elektromos kör csinálják, egy zárt helyen. Egyszerűen semmit nem tudtam kezdeni velük.


menj már innen a szar hell progressel
föleg soloban
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 22 2012 04:41pm
Quote (sylke @ 22 May 2012 23:38)
menj már innen a szar hell progressel
föleg soloban


u mad?

rosszabb, u sylke?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 22 2012 04:44pm
Quote (CyberPunk666 @ May 22 2012 10:41pm)
u mad?

rosszabb, u sylke?


nem vagyok ideges, csak nem értem hogy ilyen emberek mint te, hogy a faszomba maradnak életben
1 hete megy a játék, de még mindig lofaszt nem tudsz rola, pedig tolod rendesen
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 22 2012 04:46pm
Quote (sylke @ 22 May 2012 23:44)
nem vagyok ideges, csak nem értem hogy ilyen emberek mint te, hogy a faszomba maradnak életben
1 hete megy a játék, de még mindig lofaszt nem tudsz rola, pedig tolod rendesen


szerintem kb fele playtimem lehet, mint itt sokaknak... (lehet kevesebb is).

This post was edited by CyberPunk666 on May 22 2012 04:46pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 22 2012 04:46pm
8 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): GoreKnight9, bajcli, gdub-ppoppin, Bendeguz, josheide, qkatz, Cpt_Ghost
gdub-ppoppin'd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118611871188118911904114Next
Closed New Topic New Poll