Quote (sylke @ 22 May 2012 23:44)
nem vagyok ideges, csak nem értem hogy ilyen emberek mint te, hogy a faszomba maradnak életben
1 hete megy a játék, de még mindig lofaszt nem tudsz rola, pedig tolod rendesen
szerintem kb fele playtimem lehet, mint itt sokaknak... (lehet kevesebb is).
This post was edited by CyberPunk666 on May 22 2012 04:46pm