Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Mar 13 2016 12:27am)
nem szóltam be, tényleg csak a gyerekek miatt aggódok :(
ha nem tűnt volna kb egy éve nem szóltam hozzád, mivel blokkolva vagy
most egyszer véletlenül megláttam tabletről, hogy egy animes postomot quoteolva a halálomat kívánod
vissza is ülök a géphez inkább, elkeserít amit csinálsz, na szevasz
persze az nem para, hogy egy rákos/volt rákbeteg emberen viccelődsz
standard rici hozzáállás
remélem soha nem jössz haza és megtapasztalod azt, hogy mit jelent a rák
csak szólok, senki nem fog megsiratni, ha te kapnád (kivéve rrc)