d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1118511861187118811894114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 22 2012 03:58pm
Quote (Bendeguz @ May 22 2012 09:56pm)


babanak teljesen jo.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 22 2012 04:00pm
Quote (Bendeguz @ 22 May 2012 23:56)


hmmmmmmmmmmmmmm
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 22 2012 04:00pm
Quote (CyberPunk666 @ May 22 2012 09:53pm)
nem vagyok ingame, de hellig fulldexre és attack speedre mentem, de például csak most vettem ki 60on a sapkából az exp gemet.
elsősorban a +damagera mentem, utána dexre, és utána vita.

van 30k lifem (ameddig az exp gem volt bennt, addig 25k volt), 6.8k dmg, 41% dodge, 48% damage reduction.

extra attack speedem van vagy 20%, a gyors spirit miatt jobb a gyors fegyver, mert a spirit elköltése az sok sok heal. sok spirit kell, hogy legyen mit elkölteni.



overpowered vagy picit erre a szintre, aztan lehet csak hozzam kepest ...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 22 2012 04:05pm
Quote (sub0 @ 22 May 2012 23:00)
overpowered vagy picit erre a szintre, aztan lehet csak hozzam kepest ...


ezzel végigmentem soloban hell végéig. pedig semmi extrát nem találtam amitől tele lettem volna lóvéval. ahban sokszor volt, hogy vadásztam olcsó imba cuccra, sokszor vettem 100k++ cuccot 20k alatt. sokszor volt olyan, hogy mire rányomtam kiírta, hogy már megvették :D
vadászni kell ahban, találni pár k goldért 100k++ cuccokat.

ha 2-5 ütésből nem egy le a trash, akkor kellenek új cuccok.

This post was edited by CyberPunk666 on May 22 2012 04:05pm
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 22 2012 04:11pm
Quote (CyberPunk666 @ May 22 2012 10:05pm)
ezzel végigmentem soloban hell végéig. pedig semmi extrát nem találtam amitől tele lettem volna lóvéval. ahban sokszor volt, hogy vadásztam olcsó imba cuccra, sokszor vettem 100k++ cuccot 20k alatt. sokszor volt olyan, hogy mire rányomtam kiírta, hogy már megvették :D
vadászni kell ahban, találni pár k goldért 100k++ cuccokat.

ha 2-5 ütésből nem egy le a trash, akkor kellenek új cuccok.


lets ah :)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 22 2012 04:13pm
mondom rajoskodok egyet hogy cevel jatszok aktivalom a szarnyaimat erre a masik 2 is
mfw
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 22 2012 04:16pm
Quote (GoreKnight9 @ 23 May 2012 00:13)
mondom rajoskodok egyet hogy cevel jatszok aktivalom a szarnyaimat erre a masik 2 is
mfw http://3.imgland.net/a3gZa2.png


:DD
i know that feel
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 22 2012 04:19pm
Quote (n3ver_mind @ 23 May 2012 00:18)
Quote (josheide @ 23 May 2012 01:17)
Quote (n3ver_mind @ 23 May 2012 00:16)
Quote (josheide @ 23 May 2012 01:15)
Quote (n3ver_mind @ 23 May 2012 00:13)
Quote (josheide @ 22 May 2012 13:59)
Quote (n3ver_mind @ 22 May 2012 12:24)


i m interested, what`s the price in fg ?


so you are not interested in the waist anymore?

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=62587847&f=176


4.5k fg for this ?? are you joking ?


ok we can talk about a different price. On the AH it is 800k igg bid. So this is roughly 2.2K fg. I am prepared to give it away for 2k right now.


so basically you just cut the price in less than half. No thank you.


I don't get it. I cut the price and you still don't need it? I was not sure how much this was so I just posted the 4.5k fg price.


Nem értem ilyen emberek hogyan élhetnek.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 22 2012 04:25pm
meg ne vedd
a tal set kb olyan mint d2ben a tal set....
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118511861187118811894114Next
Closed New Topic New Poll