d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1118411851186118711884114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 22 2012 03:34pm
Quote (CyberPunk666 @ May 22 2012 09:32pm)
milyen karid van?


monk :)
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 22 2012 03:36pm
Quote (meatyowllegs @ 22 May 2012 23:33)
mar alig varom a sirasod amikor fixaljak


:~)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 22 2012 03:36pm
Quote (sub0 @ 22 May 2012 22:34)
monk :)


legyen serenity heal runával, meg heal mantra susta runával.

ez soloable.

esetleg ha nagy a gáz, akkor a hétütéses szarral sebezhetetlen leszel még 2 secre. A zöld szarból állj ki.
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 22 2012 03:37pm
Quote (CyberPunk666 @ May 22 2012 09:36pm)
legyen serenity heal runával, meg heal mantra susta runával.

ez soloable.

esetleg ha nagy a gáz, akkor a hétütéses szarral sebezhetetlen leszel még 2 secre. A zöld szarból állj ki.


t4help ^_^

This post was edited by sub0 on May 22 2012 03:37pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 22 2012 03:47pm
Quote (sub0 @ 22 May 2012 22:37)
t4help  ^_^


http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#bZgTjQ!YXd!aZaaca

én így tolom mióta elérhetőek ezek azóta csak ez van, nem szoktam cserélgetni. Ezzel hell végéig jó vagy, infernot még nem próbáltam.

Azon gondolkozom, hogy majd kipróbálom a támadó mantrát az ütésenként healelő rúnával. De a fenti az kipróbált. Aránylag könnyen viszi a játékot. egyetlen egy raret skippeltem vele csak.
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 22 2012 03:51pm
Quote (CyberPunk666 @ May 22 2012 09:47pm)
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#bZgTjQ!YXd!aZaaca

én így tolom mióta elérhetőek ezek azóta csak ez van, nem szoktam cserélgetni. Ezzel hell végéig jó vagy, infernot még nem próbáltam.

Azon gondolkozom, hogy majd kipróbálom a támadó mantrát az ütésenként healelő rúnával. De a fenti az kipróbált. Aránylag könnyen viszi a játékot. egyetlen egy raret skippeltem vele csak.


eqed mien?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 22 2012 03:53pm
Quote (sub0 @ 22 May 2012 22:51)
eqed mien?


nem vagyok ingame, de hellig fulldexre és attack speedre mentem, de például csak most vettem ki 60on a sapkából az exp gemet.
elsősorban a +damagera mentem, utána dexre, és utána vita.

van 30k lifem (ameddig az exp gem volt bennt, addig 25k volt), 6.8k dmg, 41% dodge, 48% damage reduction.

extra attack speedem van vagy 20%, a gyors spirit miatt jobb a gyors fegyver, mert a spirit elköltése az sok sok heal. sok spirit kell, hogy legyen mit elkölteni.

This post was edited by CyberPunk666 on May 22 2012 03:55pm
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 22 2012 03:56pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 22 2012 03:58pm
Quote (Bendeguz @ 22 May 2012 22:56)


charsifood :D

egész jó... szép dmg...
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 22 2012 03:58pm
Quote (Bendeguz @ 22 May 2012 23:56)


nem lattam meg ennyi strt belten
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118411851186118711884114Next
Closed New Topic New Poll