Quote (Cpt_Ghost @ 22 Sep 2016 17:08)
ez egyebkent mint otlet nem rossz, de valahogy mindig awkwardnak ereztem a teremben mindenki elott fenykepezgetni a testemet
bar az awkward nem is jo szo de w/e
probáld oldani a feszültséget azzal, hogy elöször a többieket fényképezed