d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1118311841185118611871257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 21 2016 12:01pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 21 2016 06:58pm)
majd en is csinalok mar progress képeket
csak nemtok magamrol hol normalisat csinalni mert nincs ilyen nagy tukor az albiban
majd megkerem lakotarsam fenykepezzen mar le XDD


vagy menj ki a szabadba és kérj meg random nőket hogy fényképezzenek le félmeztelen feszítve
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Sep 21 2016 12:22pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 21 Sep 2016 18:32)
de én igen, már másfél hónapja újra. híztam is 2,5-3 killot


figyellek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 21 2016 12:25pm
Quote (S4nyy @ Sep 21 2016 07:22pm)
figyellek


:blush:
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 22 2016 08:50am
Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 22 2016 03:48pm)


a társadalmat kell blámolni amiért cukros dolgokat meg csipszeket gyárt
hát mit tud csinálni az ember basszus?!?! megeszi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2016 08:54am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 21 Sep 2016 20:01)
vagy menj ki a szabadba és kérj meg random nőket hogy fényképezzenek le félmeztelen feszítve


túl kicsi város ehhez győr :DDD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 22 2016 09:05am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 21 2016 06:58pm)
majd en is csinalok mar progress képeket
csak nemtok magamrol hol normalisat csinalni mert nincs ilyen nagy tukor az albiban
majd megkerem lakotarsam fenykepezzen mar le XDD


teremben?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2016 09:08am
Quote (lacketto @ 22 Sep 2016 17:05)
teremben?


ez egyebkent mint otlet nem rossz, de valahogy mindig awkwardnak ereztem a teremben mindenki elott fenykepezgetni a testemet
bar az awkward nem is jo szo de w/e

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 22 2016 09:09am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 22 2016 10:42am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Sep 2016 17:08)
ez egyebkent mint otlet nem rossz, de valahogy mindig awkwardnak ereztem a teremben mindenki elott fenykepezgetni a testemet
bar az awkward nem is jo szo de w/e


probáld oldani a feszültséget azzal, hogy elöször a többieket fényképezed
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 22 2016 10:43am
Quote (sylke @ 22 Sep 2016 18:42)
probáld oldani a feszültséget azzal, hogy elöször a többieket fényképezed


Vona felvállalja a felsőtestét, de csak ha be van durranva.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1118311841185118611871257Next
Add Reply New Topic New Poll