Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 21 2016 06:35pm)
nice!
én is nyomok majd progress képeket
hány kiló vagy máté
65,5re mértem magam legutóbb, 69 volt a legtömb ever. 10% bodyfat
Quote (Taszilo.^ @ Sep 21 2016 06:33pm)
wow
ha ez nem vmi meme, akkor nice progress
en meg fogyokurazom, es mar csak 63 vagyok (~70-rol kezdtem)
meg vagy 3-at kene leadni, es akkor azt mondom, hogy ok
hát mivel kihagytam 1-1,5 évet és fogytam ezalatt 7 killot, ezért nem csoda hogy most az első pár kiló gyorsan visszaszalad
főleg hogy kreatint is tolok, szóval a fele víz