Quote (RRC @ May 22 2012 09:33pm)
thx a helpet cp meg jspgamer
wizarddal milyen skilleket a legoptimálisabb használni? illetve milyen rúnákkal?
Diamond skin mindenképpen, hogy milyen rúnával azt döntsd el te, szerintem a disintegrate is alap leginkább chaos nexus runával.
Bár írták azt a venomos dolgot is, nekem nem jött be annyira. ^^
This post was edited by Bendeguz on May 22 2012 02:37pm