d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1117911801181118211831257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 31 2016 12:59pm
Quote (anyd @ 31 Aug 2016 12:49)
Jo azért nem mindenkinek egy 4 hónapos koxkúra a "progress"


4? never ending, mindig a cuccon vagyok kúra a menő mostanság tesó
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 31 2016 02:25pm
Quote (Akizk @ 31 Aug 2016 20:59)
4? never ending, mindig a cuccon vagyok kúra a menő mostanság tesó


majd azert progresseld le ha mar nem all fel
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 31 2016 02:33pm
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Aug 2016 22:25)
majd azert progresseld le ha mar nem all fel


75 felett majd szólok
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 31 2016 02:37pm
Quote (Akizk @ 31 Aug 2016 21:33)
75 felett majd szólok


Sose hízol fel 75 kilóra.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 31 2016 02:51pm
Quote (Akizk @ Aug 31 2016 09:33pm)
75 felett majd szólok


felröhögtem
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2016 03:07pm
Quote (Akizk @ Aug 31 2016 06:59pm)
4? never ending, mindig a cuccon vagyok kúra a menő mostanság tesó


egyszerű vagy, mint egy fakocka, kedves kem
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 1 2016 12:28am
Quote (ace07 @ 31 Aug 2016 22:37)
Sose hízol fel 75 kilóra.


Mro phys ketegóriában vannak 75kg atléták
Elég extrém lenne az a súly jó formában.

Amúgy meg obv trollkodok...

Szerimtem sem jó dolog hobbi szinten 24/7 tolni.

Amúgy meg ez a nem fog felállbi már nagyon uncsi.... perszr ha hozzá nem értő tolja akk így lesz.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 1 2016 12:30am
Quote (Akizk @ Sep 1 2016 07:28am)
Mro phys ketegóriában vannak 75kg atléták
Elég extrém lenne az a súly jó formában.

Amúgy meg obv trollkodok...

Szerimtem sem jó dolog hobbi szinten 24/7 tolni.

Amúgy meg ez a nem fog felállbi már nagyon uncsi.... perszr ha hozzá nem értő tolja akk így lesz.


Te ertesz hozza?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2016 12:44am
Quote (Akizk @ Sep 1 2016 06:28am)
Mro phys ketegóriában vannak 75kg atléták
Elég extrém lenne az a súly jó formában.

Amúgy meg obv trollkodok...

Szerimtem sem jó dolog hobbi szinten 24/7 tolni.

Amúgy meg ez a nem fog felállbi már nagyon uncsi.... perszr ha hozzá nem értő tolja akk így lesz.


hihi, de meg lettünk trollkodva
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 1 2016 12:17pm
Quote (llllllllllll @ 1 Sep 2016 08:44)
hihi, de meg lettünk trollkodva


2016-ban súly a mérvadó a tükör helyett >

Quote (Karan2_Returned @ 1 Sep 2016 08:30)
Te ertesz hozza?


jobban mint az átlag hobbikoxoló

Go Back To Magyar Topic List
Prev1117911801181118211831257Next
Add Reply New Topic New Poll