d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1117118119120121473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2021 02:39am
Quote (rapiddani @ 4 Oct 2021 10:14)
Mfed mennyi? Hell andybol estek gondolom


jaja, amúgy majdnem elbasztam, Levinek dumáltam discordon első andy killnél, nem figyeltem és ilyen robotpilótában toltam, mikor feljöttem a faluba majdnem elmentem rutinból eladni akarának a cuccokat, kezdhettem volna új karit, gyönyörű lett volna

mikor a cuccok potyogtak akkor ilyen 200 körül volt sztem, azóta eladtam amik nem kelletek, abból vettem csákót meg skullderst és most 380 körül vagyok

viszont szerda óta sztem olyan 300 kill körül járok :D végére annyira belejöttem h 2 percen belül volt a hell andy/mephi kill

ha vki esetleg nem tudná, cata 2-től cata 3-ra mindig a kijárattól jobbra kell telezni, mephinél mindig balra, olyan 75%-ban működik, cata 3-ről 4-re én úgy tudom nincs pattern és teljesen random
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 4 2021 02:39am
Quote (rapiddani @ Oct 4 2021 10:14am)
Van valami guide leirasod ? Megnézném hogy mire pakoljak


max icebolt cold mastery(ez debatable) frozen orb fire wall
1 tele static warmth fire mastery frozen armor
maradékot meg rakhatod tele/fire mastery/warmth valamelyikére
statok nekem 70ig strre mert faszom fog vele szorakozni, amennyi mana éppen kell maradék vita

csspirit/viper/mf amu/rhyme shield/mf cipo/2x nagael/goldwrap/chance guards/ethshako (ez előtt 3 ptopaz helm)
fhr mf life charmok -> 86 fhr 63 fcr 311 mf
lenne tal amu meg egyéb szar de igyis bőven elég erős és van egy tonna mf
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2021 02:41am
Quote (cowding @ 4 Oct 2021 10:39)
max icebolt cold mastery(ez debatable) frozen orb fire wall
1 tele static warmth fire mastery frozen armor
maradékot meg rakhatod tele/fire mastery/warmth valamelyikére
statok nekem 70ig strre mert faszom fog vele szorakozni, amennyi mana éppen kell maradék vita

csspirit/viper/mf amu/rhyme shield/mf cipo/2x nagael/goldwrap/chance guards/ethshako (ez előtt 3 ptopaz helm)
fhr mf life charmok -> 86 fhr 63 fcr 311 mf
lenne tal amu meg egyéb szar de igyis bőven elég erős és van egy tonna mf


hybrid csak karikat rusholni igazán jó szvsz, pl grushoz

de boss killekhez, area 85-ot farmolni blizzard sokkal effektívebb, hybrid akkor jó ha már unod az andy/mephi runokat és kicsit változatosabban akarsz runolni, változatosabb lesz, de lassabb is
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 4 2021 02:42am
Quote (cowding @ Oct 4 2021 10:39am)
max icebolt cold mastery(ez debatable) frozen orb fire wall
1 tele static warmth fire mastery frozen armor
maradékot meg rakhatod tele/fire mastery/warmth valamelyikére
statok nekem 70ig strre mert faszom fog vele szorakozni, amennyi mana éppen kell maradék vita

csspirit/viper/mf amu/rhyme shield/mf cipo/2x nagael/goldwrap/chance guards/ethshako (ez előtt 3 ptopaz helm)
fhr mf life charmok -> 86 fhr 63 fcr 311 mf
lenne tal amu meg egyéb szar de igyis bőven elég erős és van egy tonna mf



Koszi
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 4 2021 02:42am
Quote (Fej @ Oct 4 2021 10:41am)
hybrid csak karikat rusholni igazán jó szvsz, pl grushoz

de boss killekhez, area 85-ot farmolni blizzard sokkal effektívebb, hybrid akkor jó ha már unod az andy/mephi runokat és kicsit változatosabban akarsz runolni, változatosabb lesz, de lassabb is


utálom a blizz targetinget és ha elozo oldalon megnézed az egész gamet runolom kb :D
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 4 2021 02:43am
Quote (Fej @ Oct 4 2021 10:39am)
jaja, amúgy majdnem elbasztam, Levinek dumáltam discordon első andy killnél, nem figyeltem és ilyen robotpilótában toltam, mikor feljöttem a faluba majdnem elmentem rutinból eladni akarának a cuccokat, kezdhettem volna új karit, gyönyörű lett volna

mikor a cuccok potyogtak akkor ilyen 200 körül volt sztem, azóta eladtam amik nem kelletek, abból vettem csákót meg skullderst és most 380 körül vagyok

viszont szerda óta sztem olyan 300 kill körül járok :D végére annyira belejöttem h 2 percen belül volt a hell andy/mephi kill

ha vki esetleg nem tudná, cata 2-től cata 3-ra mindig a kijárattól jobbra kell telezni, mephinél mindig balra, olyan 75%-ban működik, cata 3-ről 4-re én úgy tudom nincs pattern és teljesen random



Mondjuk lehet nem ártott volna bebugolni mephit, de hat ki akar sokkal könnyebben itemet szerezni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2021 02:46am
Quote (rapiddani @ 4 Oct 2021 10:43)
Mondjuk lehet nem ártott volna bebugolni mephit, de hat ki akar sokkal könnyebben itemet szerezni


mármint andyra gondolsz, csak mephit írtál gondolom :D mephit nem tudod bugolni, csak ha van filter karid

amúgy quest bugged andyt csak addig érdemes runolni sztem míg csákó, gheed, esetleg viper kiesik, mert ezeket kurva jól dobja, utána már csak mephi, sokkal nagyobb a drop table mint andynál és mindent közel olyan jól dob mint quest bugged andy, plusz sztem gyorsabban le is érsz, nekem legalábbis gyorsabb egy mephi run, mint egy andy
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 4 2021 02:48am
Quote (Fej @ Oct 4 2021 10:46am)
mármint andyra gondolsz, csak mephit írtál gondolom :D mephit nem tudod bugolni, csak ha van filter karid

amúgy quest bugged andyt csak addig érdemes runolni sztem míg csákó, gheed, esetleg viper kiesik, mert ezeket kurva jól dobja, utána már csak mephi, sokkal nagyobb a drop table mint andynál és mindent közel olyan jól dob mint quest bugged andy, plusz sztem gyorsabban le is érsz, nekem legalábbis gyorsabb egy mephi run, mint egy andy



Ja, andyt akartam írni

Ja amúgy mephi lesz, mostmár azért van gearem rá, csak néha balfaszkodok és andy sokkal könnyebb nekem
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 4 2021 03:08am
Quote (Fej @ 4 Oct 2021 10:39)
jaja, amúgy majdnem elbasztam, Levinek dumáltam discordon első andy killnél, nem figyeltem és ilyen robotpilótában toltam, mikor feljöttem a faluba majdnem elmentem rutinból eladni akarának a cuccokat, kezdhettem volna új karit, gyönyörű lett volna

mikor a cuccok potyogtak akkor ilyen 200 körül volt sztem, azóta eladtam amik nem kelletek, abból vettem csákót meg skullderst és most 380 körül vagyok

viszont szerda óta sztem olyan 300 kill körül járok :D végére annyira belejöttem h 2 percen belül volt a hell andy/mephi kill

ha vki esetleg nem tudná, cata 2-től cata 3-ra mindig a kijárattól jobbra kell telezni, mephinél mindig balra, olyan 75%-ban működik, cata 3-ről 4-re én úgy tudom nincs pattern és teljesen random


mefinél inkább úgy mondanám óramutató járásával megegyezően van a wp-lvl3 bejárat-lvl1 bejárat kör

This post was edited by hedgehogsword on Oct 4 2021 03:08am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2021 03:10am
Quote (hedgehogsword @ Oct 4 2021 11:08am)
mefinél inkább úgy mondanám óramutató járásával megegyezően van a wp-lvl3-lvl2 kör


Pedig nem, a wp kijáratától balra kell indulni,e setek nagyrészében meglesz a lejárat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117118119120121473Next
Add Reply New Topic New Poll