Quote (Anarkin @ 10 Jan 2014 15:07)
ez tök retardált
ahogy egyre jobban felkerülök a skillgroupokban, egyre jobban csalnak...
ingame ugye 2-en fogjuk B-t, és erre 5-en jönnek B-re csapattársaim, mikor egyik team se ecozik, elüvöltöm voiceba hogy WHAT THE FUCK
erre minden T oda jön
mondom megnézem már a demot
>
3 csapattársam falon át követi enemyt
>
enemyből 2-en falon át követik a társaimat
>?_?tard
lol lehet annyira nem hiányzik h felpakoljon a game
engem az idegesít h richtig ilyen idiotakhoz pakol be a játék, nincs is igy kedvem jatszani
This post was edited by fahrii on Jan 10 2014 08:10am