d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1117118119120121614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 10 2014 05:15am
Quote (Xundu @ Jan 10 2014 12:41pm)
ott körül kóstál.



nemcsak szerinted :D 
amikor ládát nyitok mindig reménykedek benne, hogy hátha most az egyszer szerencsém lesz. de sajnos nem. :(


e: apropó mennyi esély van egy ilyen kés nyitásához, illetve bármilyen kés nyitásához? fel van ez tüntetve valahol?


Ofc nincs
Ez az excedingly rare item ami lehet benne
A stattrack legendarykhoz van ilyen 1-5% kb, ezek a $$ kesek ilyen 0.1-0.01% esellyel johetnek imo
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 10 2014 05:32am
Quote (cowding @ 10 Jan 2014 11:26)
Mennyi egy ilyen? 3-500 $?


az a röhej, hogy ennyiből veszel egyet irl :D
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 10 2014 05:49am
Quote (cowding @ 10 Jan 2014 12:15)
Ofc nincs
Ez az excedingly rare item ami lehet benne
A stattrack legendarykhoz van ilyen 1-5% kb, ezek a $$ kesek ilyen 0.1-0.01% esellyel johetnek imo


akárhogy nézem az nagyon kevés :\
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 10 2014 07:25am
attól tartok vissza fog dobni

pont egy kurva szar szériát fogtam ki eddig, ilyen 2 win, 2 döntetlen, 3 loose
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 10 2014 07:27am
Quote (Anarkin @ Jan 10 2014 02:25pm)
attól tartok vissza fog dobni

pont egy kurva szar szériát fogtam ki eddig, ilyen 2 win, 2 döntetlen, 3 loose


szégyelld magad
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 10 2014 08:07am
Quote (Anarkin @ 10 Jan 2014 14:25)
attól tartok vissza fog dobni

pont egy kurva szar szériát fogtam ki eddig, ilyen 2 win, 2 döntetlen, 3 loose


Legalabb jatszol majd velunk
xdddd
én most nem erőltetem, mostanában low sasokhoz pakolgat be, szal gondolom eloban közel vagyok

This post was edited by fahrii on Jan 10 2014 08:08am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 10 2014 08:07am
ez tök retardált

ahogy egyre jobban felkerülök a skillgroupokban, egyre jobban csalnak...

ingame ugye 2-en fogjuk B-t, és erre 5-en jönnek B-re csapattársaim, mikor egyik team se ecozik, elüvöltöm voiceba hogy WHAT THE FUCK
erre minden T oda jön

mondom megnézem már a demot
>
3 csapattársam falon át követi enemyt
>
enemyből 2-en falon át követik a társaimat

>?_?tard
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 10 2014 08:09am
Quote (Anarkin @ 10 Jan 2014 15:07)
ez tök retardált

ahogy egyre jobban felkerülök a skillgroupokban, egyre jobban csalnak...

ingame ugye 2-en fogjuk B-t, és erre 5-en jönnek B-re csapattársaim, mikor egyik team se ecozik, elüvöltöm voiceba hogy WHAT THE FUCK
erre minden T oda jön

mondom megnézem már a demot
>
3 csapattársam falon át követi enemyt
>
enemyből 2-en falon át követik a társaimat

>?_?tard


lol lehet annyira nem hiányzik h felpakoljon a game
engem az idegesít h richtig ilyen idiotakhoz pakol be a játék, nincs is igy kedvem jatszani

This post was edited by fahrii on Jan 10 2014 08:10am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 10 2014 08:11am
Quote (Anarkin @ Jan 10 2014 04:07pm)
ez tök retardált

ahogy egyre jobban felkerülök a skillgroupokban, egyre jobban csalnak...

ingame ugye 2-en fogjuk B-t, és erre 5-en jönnek B-re csapattársaim, mikor egyik team se ecozik, elüvöltöm voiceba hogy WHAT THE FUCK
erre minden T oda jön

mondom megnézem már a demot
>
3 csapattársam falon át követi enemyt
>
enemyből 2-en falon át követik a társaimat

>?_?tard


jo jatek ez a cs
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 10 2014 08:13am
Quote (putincykavodka @ 10 Jan 2014 15:11)
jo jatek ez a cs


rengeteg csiter lett hala a learazasnak
tegnap is összehozott eggyel a sors
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117118119120121614Next
Add Reply New Topic New Poll