Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Dec 2013 22:06)
most nezem trump regebbi broadcastját és amikor veszít akkor általában ugyanúgy veszít mint én, hogy semmit sem tud csinálni mert az enemynek mindenre van countere meg jobb lapja a kézben, csak vele valahogy ez 5x kevesebbszer történik meg mint velem lel. lehet hogy eu-n magasabb a szinvonal, az ilyen "pro"-k meg NA szerveren jatszanak mind
ja
ezt azér sztem te sem gondoltad komolyan