d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1117118119120121214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 21 2013 12:49pm
Quote (SummertimeClothes @ May 21 2013 07:05pm)
sok jo csocs volt ebben a reszben, tecett


danynek amugy kozel sincs olyan teste mint a kulonbozo kurvaknak a sorozatban

az meg vicc, hogy a kis tolmacs csaj 9 eves a konyvben, a sorozatban meg mindenki faszra akarja huzni es nagyobb csocsei vannak mint a fejem

This post was edited by Flutter on May 21 2013 12:50pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 21 2013 12:52pm
Quote (Flutter @ May 21 2013 08:49pm)
danynek amugy kozel sincs olyan teste mint a kulonbozo kurvaknak a sorozatban

az meg vicc, hogy a kis tolmacs csaj 9 eves a konyvben, a sorozatban meg mindenki faszra akarja huzni es nagyobb csocsei vannak mint a fejem


de így több csöcs van a sorozatban, nesírjá
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 21 2013 12:54pm
Quote (Saenchai @ 21 May 2013 20:52)
de így több csöcs van a sorozatban, nesírjá


ja, inkább daario naharison akadna le, vagy azon, hogy egybebasztak 2 sellsword companyt is és hogy így 0 értelme volt a bornak
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 21 2013 12:56pm
Quote (bajcli @ May 21 2013 07:54pm)
ja, inkább daario naharison akadna le, vagy azon, hogy egybebasztak 2 sellsword companyt is és hogy így 0 értelme volt a bornak


engem nem zavar hogy nincs kifestve a csavo
a fekete varjakat vagy ki a faszomokat meg szerintem kesobb hozzak be a sorozatba
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 21 2013 12:58pm
Quote (Flutter @ 21 May 2013 19:56)
engem nem zavar hogy nincs kifestve a csavo
a fekete varjakat vagy ki a faszomokat meg szerintem kesobb hozzak be a sorozatba


szerintem meg skipelik oket a faszba, nem ez lenne az elso
masik baratheon bastarddal hulyeskedett melisandre pl
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 21 2013 01:00pm
kezdem megunni a sorozatot
csak csöcsök, baszás minden részben és lófasz nem történik
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 21 2013 01:02pm
Quote (xGurke @ 21 May 2013 20:00)
kezdem megunni a sorozatot
csak csöcsök, baszás minden részben és lófasz nem történik


azert az evadot meg nezd vegig ;;;;;;;;^)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 21 2013 01:04pm
Quote (SummertimeClothes @ May 21 2013 07:02pm)
azert az evadot meg nezd vegig ;;;;;;;;^)


megnézem, mert van egy szabad órám, de amúgy kurvára nem érdekel már :(
pedig eddig teccett
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 21 2013 01:09pm
Quote (xGurke @ 21 May 2013 21:04)
megnézem, mert van egy szabad órám, de amúgy kurvára nem érdekel már :(
pedig eddig teccett


tényleg elég unalmas volt az utolsó pár rész, bevált csel, hogy szexxel töltik ki az üres teret
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 21 2013 01:16pm
Quote (Flutter @ 21 May 2013 20:56)
engem nem zavar hogy nincs kifestve a csavo
a fekete varjakat vagy ki a faszomokat meg szerintem kesobb hozzak be a sorozatba


később minek hoznák be?
0 szerepük van még a könyvekben is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117118119120121214Next
Add Reply New Topic New Poll