d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1117118119120121198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 14 2013 12:56am
Quote (Rawen @ May 14 2013 07:53am)
A legújabb Gargantia részt fizikailag végigszenvedtem de nem akarom droppolni sem mert várom, hátha Urobochi actually valami történést is beletesz. Nem tudom amúgy miért nézem mert semmit nem tudnék kiemelni ami tetszik, minden jelenetnél csak az jut eszembe, hogy istenem mekkora szar ez.


Szerintem csak arrol fog szolni, hogy Ledo szepen lassan beilleszkedik a tarsadalomba.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 14 2013 01:03am
Quote (Karan2_Returned @ 14 May 2013 08:56)
Szerintem csak arrol fog szolni, hogy Ledo szepen lassan beilleszkedik a tarsadalomba.


Szerintem még healing animenek is szar, pl Kino no Tabi, Mushishi, Aria a kedvenceim között van ezt meg nézni is alig bírom. Idegesít a Amy 2 slut barátnője, idegesít az, hogy Ledo idejött és egyébként senkit nem érdekel, hogy honnan van, mi van ott, a hú de nagyon okos és sokat tudó doktort sem, az sem érdekel senkit, hogy Chamber hogyan működik, még a mérnökeik is leszarják, meg még sorolhatnám a sok szart. Most megnéztem, 12 részes szóval a felén már túl vagyok, valószínűleg be fogom befejezni de hát ez egy rakás szemét.

Illetve foglalkoztak ezekkel kb 2 percet de tanulni senki nem akar Ledotól vagy Chambertől.

This post was edited by Rawen on May 14 2013 01:07am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 15 2013 01:19am
tfw hirtelen kiderül, hogy még 2 chapter lesz a Gantzból miközben eddig erre semmi nem utalt, kb pont olyan szintű lesz az ending mint az egész sorozat, röhögök
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 15 2013 01:23am
ITT: Karan és Rawen blogja.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 15 2013 07:38am
Quote (ElCapitano @ 15 May 2013 09:23)
ITT: Karan és Rawen blogja.


no spam pls, megtöröd a mély diszkussziót
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 15 2013 08:57am
Iskolaban bolond-ballagas van, rögtön kiszurtam a többszaz beöltözött ember között ket embert akik beöltöztek Sailor Moonnak meg Mercury-nak.

Elsö ranezesre neztem, hogy viszonylag jol neznek ki, utana közelebbröl lattam hogy csak az iskola ket legnagyobb buzija öltözött be.

Quote (Rawen @ May 14 2013 08:03am)
Szerintem még healing animenek is szar, pl Kino no Tabi, Mushishi, Aria a kedvenceim között van ezt meg nézni is alig bírom. Idegesít a Amy 2 slut barátnője, idegesít az, hogy Ledo idejött és egyébként senkit nem érdekel, hogy honnan van, mi van ott, a hú de nagyon okos és sokat tudó doktort sem, az sem érdekel senkit, hogy Chamber hogyan működik, még a mérnökeik is leszarják, meg még sorolhatnám a sok szart. Most megnéztem, 12 részes szóval a felén már túl vagyok, valószínűleg be fogom befejezni de hát ez egy rakás szemét.

Illetve foglalkoztak ezekkel kb 2 percet de tanulni senki nem akar Ledotól vagy Chambertől.


Ez a gif összefoglalja az egesz sorozatot.



Quote (Rawen @ May 15 2013 08:19am)
tfw hirtelen kiderül, hogy még 2 chapter lesz a Gantzból miközben eddig erre semmi nem utalt, kb pont olyan szintű lesz az ending mint az egész sorozat, röhögök


En valahol ott hagytam abba amikor elkezdtek kiszabaditani az embereket az ürhajorol. Regen amikor meg csak a sima missziok voltak sokkal jobban tetszett a manga.

Quote (ElCapitano @ May 15 2013 08:23am)
ITT: Karan és Rawen blogja.


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 17 2013 11:18am
http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-05-16/tsutomu-nihei-knights-of-sidonia-manga-gets-anime

not sure if örüljek, ez Nihei egyik leggyengébb mangaja de mondjuk tény, hogy sokkal mainstreamebb meg eladhatóbb mint a többi
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 18 2013 03:40am
Tolta valaki innen a Persona 4et?
Erősen gondolkodom hogy beszerzem Vitára, állítólag a játéktörténelem legjobb JRPG játéka.
A stílust pedig kedvelem, így biztos ki fogom élvezni.


Más:
Haverral beszélgettünk és szóbajött hogy régen néztem animekat. Kb úgy nézett rám mint egy leprásra, vagy mintha bevallottam volna hogy bedrogozva szoktam erőszakolni az anyám és a hugom.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2013 03:57am
Quote (fahrii @ 18 May 2013 11:40)
Tolta valaki innen a Persona 4et?
Erősen gondolkodom hogy beszerzem Vitára, állítólag a játéktörténelem legjobb JRPG játéka.
A stílust pedig kedvelem, így biztos ki fogom élvezni.


Más:
Haverral beszélgettünk és szóbajött hogy régen néztem animekat. Kb úgy nézett rám mint egy leprásra, vagy mintha bevallottam volna hogy bedrogozva szoktam erőszakolni az anyám és a hugom.


just no
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 18 2013 04:15am
Quote (fahrii @ May 18 2013 10:40am)
Tolta valaki innen a Persona 4et?
Erősen gondolkodom hogy beszerzem Vitára, állítólag a játéktörténelem legjobb JRPG játéka.
A stílust pedig kedvelem, így biztos ki fogom élvezni.


Más:
Haverral beszélgettünk és szóbajött hogy régen néztem animekat. Kb úgy nézett rám mint egy leprásra, vagy mintha bevallottam volna hogy bedrogozva szoktam erőszakolni az anyám és a hugom.


Nem jatszottam egyik Personaval sem, de en ugy hallottam, hogy a korabbi jatekok nagysagrendekkel jobbak. Zarojelben megjegyeznem, hogy van anime adaptacioja is P4-nek.

Olyan emberrel, aki nem nez animet, öngyilkossag szobahozni a temat.

Go Back To Magyar Topic List
Prev1117118119120121198Next
Add Reply New Topic New Poll