d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11171181191201215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 30 2012 08:59am
tfw csak akkor nem fáj a fogad és fejed ha a szád tele van vízzel
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 30 2012 10:33am
tfw _kurvara_ nem tudod magad ravenni a tanulasra
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 30 2012 12:00pm
tfw sikerült ahhoz a tanárhoz felvenni az órát akihez akartad és te voltál az utolsó, aki belefért a létszámkorlátba
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 30 2012 12:08pm
tfw elolvasol és megértesz egy nagyon hosszú pdft, és okosnak érzed magad
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2012 12:24pm
tfw mikor egész nap vártad hogy hazaérj, de mire hazaértél már olyan geci fáradt vagy, hogy semmihez sincs kedved
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jan 31 2012 07:12am
>tfw az interfacem elbassza némileg a hangot de ahhoz nem eléggé, hogy legariztassam szal 30k kuka, mondjuk lo-fihoz még jó lehet
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Jan 31 2012 08:05am
that feel when bekaptál egy virust de nem tudod honnan :c
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Jan 31 2012 08:16am
Quote (TellMeBaby @ Jan 31 2012 03:05pm)
that feel when bekaptál egy virust de nem tudod honnan :c


that feel when az a kurva avast semmit se véd csak ugy van
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 31 2012 08:46am
Quote (TellMeBaby @ 31 Jan 2012 15:16)
that feel when az a kurva avast semmit se véd csak ugy van


tfw nod32 5.0.95-öt használok már mióta kijött (előtte a 4.9 volt asszem) és soha semmikor 1 darab vírust nem kaptam be,igaz nem is nézek asianshemalepornot de 1-2 alkalommal már blokkolt dolgokat,amik elkurhatták volna a rendszert szal enkóron nézzél szét,ott van 1 verzió élettartam garanciával,ha érted mire gondolok :]
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 31 2012 09:01am
Ha az ingyenes vírusirtó is olyan jó, mint a fizetős, akkor miért van fizetős változata? :)

ofc egyszer beruházol egy normálisra és nincs többet gondod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11171181191201215001Next
Closed New Topic New Poll