d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1117118119120121327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 12 2013 06:03am
Quote (Vismajor @ 12 Nov 2013 13:01)
Azért annyira nem állok szarul mint ahogy gondolod. Most amikor veled dumáltam englischül akkor ofc nem koncentráltam, és mondtma csomó hülyeséget
Tudok én sokkal összeszedettebben és kevesebb hibával beszélni(legalábbis remélem)


azert a 'her' helyett 'shes' az nekem egy kicsit meredek figyelmetlensegi hibanak. Ez alapveto hianyossagokra utal.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 12 2013 06:08am
Quote (josheide @ Nov 12 2013 01:03pm)
azert a 'her' helyett 'shes' az nekem egy kicsit meredek figyelmetlensegi hibanak. Ez alapveto hianyossagokra utal.


:D Lehet
Majd meglátjuk
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 12 2013 06:09am
toefl cambride ielts pearson ezek szerintem mind jók a felsooktatashoz kulfoldon, bar nem igazan ertek hozza
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 5 2013 12:27pm
létezik, hogyha egy külföldi akar jelentkezni hazánk egyetemeire akkor ilyen 2 meg 3 ezer eurók röpködnek /szemeszter?
meg " fee for application, which is 100 EUR (non-refundable sum)"

wtf
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2013 12:33pm
Quote (Vismajor @ Dec 5 2013 06:27pm)
létezik, hogyha egy külföldi akar jelentkezni hazánk egyetemeire akkor ilyen 2 meg 3 ezer eurók röpködnek /szemeszter?
meg " fee for application, which is 100 EUR (non-refundable sum)"

wtf


barátnőméktől pécsen 2000 euróért bérel lakást egy japán orvoshallgató csaj
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 5 2013 12:34pm
Quote (xGurke @ Dec 5 2013 07:33pm)
barátnőméktől pécsen 2000 euróért bérel lakást egy japán orvoshallgató csaj


Ez miben releváns információ a kérdésemre?
Nem arra voltam kíváncsi, hogy a barátnődék kit mennyivel húznak le, hanem, hogy létezik e az, hogy 10x annyiba kerül az itthoni egyetem mint egy magyarnak(ha igen, akkor csodálkoznak, hogy nem jön ide tanulni senki, wtf)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2013 12:35pm
Quote (Vismajor @ 5 Dec 2013 19:34)
Ez miben releváns információ a kérdésemre?
Nem arra voltam kíváncsi, hogy a barátnődék kit mennyivel húznak le, hanem, hogy létezik e az, hogy 10x annyiba kerül az itthoni egyetem mint egy magyarnak(ha igen, akkor csodálkoznak, hogy nem jön ide tanulni senki, wtf])


lel
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 5 2013 12:37pm
Quote (Rawen @ Dec 5 2013 07:35pm)
lel


Vagyis?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2013 12:42pm
Quote (Vismajor @ Dec 5 2013 06:34pm)
Ez miben releváns információ a kérdésemre?
Nem arra voltam kíváncsi, hogy a barátnődék kit mennyivel húznak le, hanem, hogy létezik e az, hogy 10x annyiba kerül az itthoni egyetem mint egy magyarnak(ha igen, akkor csodálkoznak, hogy nem jön ide tanulni senki, wtf)


ha nem lennél autista, akkor nem kéne elmagyarázni
te mikor fizetnél 600.000 forintot egy lakásért?
de 60000ezret már lehetséges
nálunk ez "nem pénz"
de a nem jön ide tanulni senki részből látszik mennyi közöd van a felsőoktatáshoz

no offense

This post was edited by xGurke on Dec 5 2013 12:46pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 5 2013 12:49pm
Quote (xGurke @ Dec 5 2013 07:42pm)
ha nem lennél autista, akkor nem kéne elmagyarázni
te mikor fizetnél 600.000 forintot egy lakásért?
de 60000ezret már lehetséges
nálunk ez "nem pénz"
de a nem jön ide tanulni senki részből látszik mennyi közöd van a felsőoktatáshoz


Ma olvastam cikket, ahol a szegedi dékán írta, hogy erre kell rágyúrni, hogy nemzetközileg elismertebbek legyünk
és én is gecisok külföldivel találkoztam de eggyel sem aki nem erasmussal tanulna, az pedig most irreleváns
És az is kurvára irreleváns, hogy nekem mennyi közöm vana felsőoktatáshoz, csak ez ilyen zsidó-magyar keverék, hogy ja, ha külföldi akkor fizessen mint a köles ugyanazért az oktatásért amit egy magyar megkap 300e forintból egy félévre
főleg, hogy európába elmész bárhova tanulni, ugyan annyiz fizetsz mint aki ott tanul(angliát, hollandiát meg németországot csekkoltam) sőt, ahol meg ingyenes, ott ingyenes a külföldinek is(skócia, finnország, ausztria)
És felvin olyat nem is találtam, hogy nálunk egy külföldi ingyen tanulhatna
és mert autista vagyok+semmi közöm a felsőoktatáshoz ezért jöttem ide megkérdezni, erre azt kaptam hogy egy gazdag japná csaj 2 ezer euróért bérel a barátnőtéktől lakást, ki a faszt érdekel? Vagy szerinted azért mert egy ország gazdasága erős akkor mindenki gazdag aki benne él és megengedheti magának, hogy kifizessen 2k eurót/hó?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117118119120121327Next
Add Reply New Topic New Poll