d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1117118119120121660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 12 2011 05:31pm
Quote (beni @ 13 Dec 2011 00:29)
leszedtem egy egész aranyos játékot: flightcontrol néven fut


fruit ninjat ajánlom
ha highabb szinten játszod;garantálom, hogy hülyének néznek a metron játék közben :lol:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 12 2011 05:36pm
Quote (Aston @ Dec 13 2011 12:31am)
fruit ninjat ajánlom
ha highabb szinten játszod;garantálom, hogy hülyének néznek a metron játék közben :lol:


töltöm :P

(itunest még mindig nem sikerült felrakni ... viszont melóban a rendszergazda mondta, hogy felteszi nekem -bár egy szóval sem kértem, szóval extra kedves tőle- és neki is baszakodott párszor, hogy zavarja a futó outlook és hasonlók)
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 12 2011 06:14pm
Quote (beni @ 13 Dec 2011 00:36)
töltöm :P

(itunest még mindig nem sikerült felrakni ... viszont melóban a rendszergazda mondta, hogy felteszi nekem -bár egy szóval sem kértem, szóval extra kedves tőle- és neki is baszakodott párszor, hogy zavarja a futó outlook és hasonlók)


na, az királyság!
sajnálom, h otthon foscsi : <
outlook nem tudom, h zavarja, de tud belőle az itunes naptárat meg neveket syncelni, ha jól tudom.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 12 2011 07:08pm


Btw ez a dolphin böngésző.. gecijó!
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 13 2011 04:02am
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1169443


elakadta ott, hogy visszafejtem az apk-t, azt írja az apk manager h nincs java a gépen, pedig van :/

ami zip fileos mod, az nem jó, nincs az én kernelemhez való, ha valaki mégis tud, azt megköszönném

kernel verzió: 2.6.35.7-I9100XWKI8-CL616395

alapsáv ver. I9100XXKI4

build .XWKK2


/e 2.3.5 és a 2.3.6 között 600 quadrant pont a kül OC nélkül :O

This post was edited by Akizk on Dec 13 2011 04:05am
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 13 2011 06:01am
Quote (beni @ 13 Dec 2011 12:15)


na nem mintha az iWork programcsomag nem lenne alkalmas szöveg/táblázat/prezentáció szerkesztésre ill. készítésre, de ha jön az Office, akkor tulajdonképpen teljesen alkalmas lesz mindenre az iPad.
legalábbis szerintem apám pl. simán le fogja akarni cserélni. neki csak az excel az, ami miatt ragaszkodik a laptophoz.

ja és beni: http://itunes.apple.com/hu/app/index-for-iphone/id480103271?mt=8
u're gonna love it.

This post was edited by Aston on Dec 13 2011 06:02am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 13 2011 06:02am
Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 02:08)
http://img690.imageshack.us/img690/839/20111213015720.png

Btw ez a dolphin böngésző.. gecijó!


ez Galaxy S ?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 13 2011 06:10am
Quote (Inakwo @ 13 Dec 2011 14:02)
ez Galaxy S ?


Csak s plus t tudtam vegul venni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 13 2011 06:15am
Quote (Aston @ Dec 13 2011 01:01pm)
na nem mintha az iWork programcsomag nem lenne alkalmas szöveg/táblázat/prezentáció szerkesztésre ill. készítésre, de ha jön az Office, akkor tulajdonképpen teljesen alkalmas lesz mindenre az iPad.
legalábbis szerintem apám pl. simán le fogja akarni cserélni. neki csak az excel az, ami miatt ragaszkodik a laptophoz.


nekem is az volt a bajom eddig ipaddal de tulajdonképpen egy nagy játékszer, amit elég korlátozottan lehet munkához használni (nem ismerem persze, de valahogy így éreztem) és excel nekem is fontos eszköz
Quote (Aston @ Dec 13 2011 01:01pm)


nekem simán is tök jól bejön az index, de ha ajánlod akkor lecsekkolom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117118119120121660Next
Add Reply New Topic New Poll