Quote (Aston @ Dec 13 2011 01:01pm)
na nem mintha az iWork programcsomag nem lenne alkalmas szöveg/táblázat/prezentáció szerkesztésre ill. készítésre, de ha jön az Office, akkor tulajdonképpen teljesen alkalmas lesz mindenre az iPad.
legalábbis szerintem apám pl. simán le fogja akarni cserélni. neki csak az excel az, ami miatt ragaszkodik a laptophoz.
nekem is az volt a bajom eddig ipaddal de tulajdonképpen egy nagy játékszer, amit elég korlátozottan lehet munkához használni (nem ismerem persze, de valahogy így éreztem) és excel nekem is fontos eszköz
Quote (Aston @ Dec 13 2011 01:01pm)
nekem simán is tök jól bejön az index, de ha ajánlod akkor lecsekkolom