Quote (TresholdOfUniverse @ 29 May 2011 22:36)
miss = ss= mia(missing in action)
tryndaert akarhogyanis jar a flame : ))
és akkor miért írják, h "call ss"?
mondjuk utána, mikor afk volt a sortársam se történt semmi, hiába írtam be, sőt, hiába jeleztem a térképen (annak nemtom mi a neve)..
legutóbbi körben meg tök fasza volt, azért szoptunk ki, mert nálunk az ashe afk volt, de úgy, h néha bejött az aktuális turrethez védeni, majd eltűnt... aztán állt 5-10 percet a bázison, majd megint odajött, aztán otthagyta a karit, miután kinyírt 2-3 miniont. mondjuk lehet, h hasmenése volt, vagy vmi halaszthatatlan dolga, de az ilyen akkor is szar... meg 3v5-ben játszani, stb. és akkor hiába hívok /srurrender-t, no-val voteolnak