d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1117118119120121122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 8 2011 11:33am
Quote (ace07 @ 7 Sep 2011 19:40)
tök jó tudni, még sosem jártam ilyen helyen. az ajtót ugyanúgy kézzel kell kinyitni?


Látom sok eszed van neked is, bocs hogy segíteni próbáltam.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 8 2011 11:37am
Quote (Smat @ Sep 8 2011 05:33pm)
Látom sok eszed van neked is, bocs hogy segíteni próbáltam.


ma is szereztél egy ralyongot
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 8 2011 11:44am
Quote (sylke @ 8 Sep 2011 19:37)
ma is szereztél egy ralyongot


RAJ
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 8 2011 11:47am
Quote (Baleee @ Sep 8 2011 05:44pm)
RAJ


:mellow:
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 17 2011 01:11am
úgy leizzadtam dugás közben, hogy folyt az államon az izzadtság!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 17 2011 02:30am
Quote (Rezs @ Sep 17 2011 08:11am)
úgy leizzadtam dugás közben, hogy folyt az államon az izzadtság!


Az nagyon esztétikus lehetett :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 17 2011 03:06am
Quote (Vismajor @ 17 Sep 2011 10:30)
Az nagyon esztétikus lehetett :D


Belecsöpögött syl arcába.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 17 2011 03:08am
nn rl
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Sep 17 2011 06:43am
Tegnap este kerti party, jó volt nagyon sok haver, pia etc...
ma este bed záró

This post was edited by Kenny10 on Sep 17 2011 06:43am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 17 2011 07:11am
Teganp Vad Fruttikon voltam, ma Hiperkarmán leszek, holnap ZP szimpátiatüntetésen. ^^^^^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117118119120121122Next
Add Reply New Topic New Poll