d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11171181191201212724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 30 2010 01:41am
Quote (Calypsol @ Sep 30 2010 07:39am)
Azért a Void Ray szerintem lazán Anál Intrúder Háromezer, ha jól használod! :)


az elején ja, ha nem látja hogy azt csinálsz és mondjuk zerg ellen vagy
terran lekapja simán
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 30 2010 01:46am
Quote (sylke @ 30 Sep 2010 09:41)
az elején ja, ha nem látja hogy azt csinálsz és mondjuk zerg ellen vagy
terran lekapja simán


Terran ellen is jó. Nem kell nagy csatába bocsátkozni vele, ha olyan a helyzet, de cc-t lenyomni majd angolosan el, arra elég kúl.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 30 2010 01:52am
Quote (Calypsol @ Sep 30 2010 07:46am)
Terran ellen is jó. Nem kell nagy csatába bocsátkozni vele, ha olyan a helyzet, de cc-t lenyomni majd angolosan el, arra elég kúl.


igazábol, erre az 1re jo csak, és ezzel az a baj, hogy hiába nyomod le cc-t, az még nem nyeri meg a gémet
+ utána már biztos hogy fog turretet épiteni
jo persze elég nagy veszteség egy cc, de nem olyan nagyon borzalmas hogy én itt most mass voidba kezdjek, vagy gyorsba az elején csináljak, mert inkább meghagyom a gast immortalra/sentryre terran ellen föleg...
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 30 2010 02:04am
Quote (sylke @ Sep 30 2010 08:52am)
igazábol, erre az 1re jo csak, és ezzel az a baj, hogy hiába nyomod le cc-t, az még nem nyeri meg a gémet
+ utána már biztos hogy fog turretet épiteni
jo persze elég nagy veszteség egy cc, de nem olyan nagyon borzalmas hogy én itt most mass voidba kezdjek, vagy gyorsba az elején csináljak, mert inkább meghagyom a gast immortalra/sentryre terran ellen föleg...


http://www.youtube.com/user/day9tv#p/u/0/HoNmzWAaNFI
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 30 2010 02:46am
Quote (Taszilo.^ @ 30 Sep 2010 10:04)


Húbazz, de idegesítő ez fickó...

Amúgy maga a game szép volt, eléggé...

This post was edited by Calypsol on Sep 30 2010 02:46am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 30 2010 12:14pm
Quote (Calypsol @ Sep 30 2010 09:46am)
Húbazz, de idegesítő ez fickó...

Amúgy maga a game szép volt, eléggé...


de azer a tesoja koreaban kommentator:d
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2010 12:20pm
Quote (Taszilo.^ @ Sep 30 2010 08:14pm)
de azer a tesoja koreaban kommentator:d


de azért tényleg kurva idegesítő:d
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 30 2010 03:05pm
Fixed an issue where queuing Return Cargo on a worker would cause it to ignore the built-in delay after it finished gathering.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 30 2010 05:54pm


SDFKJGSLDFGJSLDFGKSDJSDLKGSDG
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 1 2010 04:16am
SDKGSJNLGSDG BUMP MAR
Go Back To Magyar Topic List
Prev11171181191201212724Next
Add Reply New Topic New Poll