Quote (Calypsol @ Sep 30 2010 07:46am)
Terran ellen is jó. Nem kell nagy csatába bocsátkozni vele, ha olyan a helyzet, de cc-t lenyomni majd angolosan el, arra elég kúl.
igazábol, erre az 1re jo csak, és ezzel az a baj, hogy hiába nyomod le cc-t, az még nem nyeri meg a gémet
+ utána már biztos hogy fog turretet épiteni
jo persze elég nagy veszteség egy cc, de nem olyan nagyon borzalmas hogy én itt most mass voidba kezdjek, vagy gyorsba az elején csináljak, mert inkább meghagyom a gast immortalra/sentryre terran ellen föleg...