Quote (A122 @ 24 Jan 2012 23:59)
imo bukás lesz mint az új knight rider
hát Én a régit is csak régen szerettem nézni, ma már csak ugy random bekapcsoljuk a cool tv-n tanulás közbe és háttérzajnak elmegy

És ha jobban megnézzűk ez ilyen Született Feleségek Dallasosan, mert aki nem régi Dallas szereplő , az régi Született feleségek szereplő...
This post was edited by kusziyoker on Jan 24 2012 05:07pm