d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11171181191201211141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 24 2012 02:19pm
Quote (Vismajor @ 24 Jan 2012 19:07)
Végeztem breakin bad első évaddal, eddig elég hullámzó.


szerintem az volt a legkiemelkedobb evad.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 24 2012 02:20pm
Quote (Inakwo @ 24 Jan 2012 21:18)
igen, dolgoznak a harmadikon


Alig várom,iszonyatosan tetszik ez az arrogáns fasz Sherlock :D Meg nagyon ritkán hallok filmekben brit angolt szal az is nice

This post was edited by Rawen on Jan 24 2012 02:21pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 24 2012 02:21pm
Quote (Rawen @ 24 Jan 2012 21:20)
Alig várom,iszonyatosan tetszik ez az arrogáns fasz Sherlock :D


a mozi filmben is olyan
én nagyon csipem mind2 részét a filmnek
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 24 2012 04:51pm
nem tudom volt e de
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 24 2012 04:55pm
Quote (kusziyoker @ 24 Jan 2012 23:51)
nem tudom volt e de
http://www.youtube.com/watch?v=d220ZdzdFTQ


az derék
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 24 2012 04:59pm
Quote (kusziyoker @ Jan 24 2012 11:51pm)
nem tudom volt e de
http://www.youtube.com/watch?v=d220ZdzdFTQ


imo bukás lesz mint az új knight rider
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 24 2012 05:05pm
Quote (A122 @ 24 Jan 2012 23:59)
imo bukás lesz mint az új knight rider


hát Én a régit is csak régen szerettem nézni, ma már csak ugy random bekapcsoljuk a cool tv-n tanulás közbe és háttérzajnak elmegy :D

És ha jobban megnézzűk ez ilyen Született Feleségek Dallasosan, mert aki nem régi Dallas szereplő , az régi Született feleségek szereplő...

This post was edited by kusziyoker on Jan 24 2012 05:07pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 24 2012 05:55pm
Quote (Vismajor @ 24 Jan 2012 19:07)
Végeztem breakin bad első évaddal, eddig elég hullámzó.


s2-3 adja be a legjobban sztem
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 24 2012 05:59pm
Quote (Rawen @ 22 Jan 2012 12:24)
Megnéztem a Sherlock első két részét,bejön ez a House stílusú Holmes :D Miért csak 3 rész van omgomgomgomg


HOGYMI sherlock? musthave, mindjárt töltök egy próbarészt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 24 2012 06:02pm
Quote (zsansaccount @ Jan 24 2012 11:59pm)
HOGYMI sherlock? musthave, mindjárt töltök egy próbarészt


csak 35434534534534x irtam le a topicba
csak azt mindenki leszarta
gecik
Go Back To Magyar Topic List
Prev11171181191201211141Next
Add Reply New Topic New Poll