Quote (Flutter @ 23 Jul 2010 21:13)
nlben tvt/xs game nyitva volt még egy órával ezelőtt (trading sectionban volt róla topic)
talán ott találtok pár arcot, persze csak ha akartok randomokkal játszani
azok a randomok szarráverik az egész hunsubot egyedül :dd