d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1117118119120121341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 15 2009 10:57am
+1 Ama 10 Fc 14 Str 10 Dex 26 Fr -> Lvl 35
nem egy nagyon nagy valami de legalább van már
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 15 2009 11:06am
Quote (Baresz @ Wed, Apr 15 2009, 05:57pm)
+1 Ama 10 Fc 14 Str 10 Dex 26 Fr -> Lvl 35
nem egy nagyon nagy valami de legalább van már


repa/torta
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 15 2009 11:47am
Quote (Baresz @ Wed, 15 Apr 2009, 17:57)
+1 Ama 10 Fc 14 Str 10 Dex 26 Fr -> Lvl 35
nem egy nagyon nagy valami de legalább van már


ilyesmi kéne nekem is palába
csak dex és fcr nélkül is tökéletes lenne
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 15 2009 11:58am
Quote (bavar01 @ Wed, 15 Apr 2009, 19:47)
ilyesmi kéne nekem is palába
csak dex és fcr nélkül is tökéletes lenne


0 hardponttal is megvan max block? Vagy wat?
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 15 2009 12:22pm
Quote (Calypsol @ Wed, 15 Apr 2009, 18:58)
0 hardponttal is megvan max block? Vagy wat?


Másból meg lesz :)
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 15 2009 12:50pm
Ideje lenne kitalálni a fix szabályokat és nem minden nap úgy kezdeni a játékot hogy már megint egy új bm.
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 15 2009 12:58pm
Quote (hun_jozef @ Wed, Apr 15 2009, 08:50pm)
Ideje lenne kitalálni a fix szabályokat és nem minden nap úgy kezdeni a játékot hogy már megint egy új bm.


tudtommal még mindig az első oldalon foglaltak vannak érvényben
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 15 2009 01:02pm
Quote (kopek66 @ Wed, 15 Apr 2009, 19:58)
tudtommal még mindig az első oldalon foglaltak vannak érvényben


most már állítólag ha rabies visszaváltozik dru alakba akkor nyert az ellenfél.
a pois reduce nem volt első oldalon és abból is bajok vannak.
desync sincs első oldalon
aim,potizás, rbf die stb...

This post was edited by hun_jozef on Apr 15 2009 01:02pm
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 15 2009 01:07pm
repa//torta

kéne még ember tvt-re
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 15 2009 01:09pm
Quote (hun_jozef @ Wed, Apr 15 2009, 09:02pm)
most már állítólag ha rabies visszaváltozik dru alakba akkor nyert az ellenfél.
a pois reduce nem volt első oldalon és abból is bajok vannak.
desync sincs első oldalon
aim,potizás, rbf die stb...


poti levan irva hogy tiltott, facet miért lenne baj ha van
desync sincs tiltva
pois reduceal nem tudom mi a baj
az meg ha visszaváltozol ember alakba azert vesztés mert külön pl melee kari nem fog megölni, farkas alakban nem tudsz meghalni ha visszaváltozol -> 1 lifeod marad -> megint farkas leszel megütnek megint visszaváltozol és ez egy mehet az örökkévalóságig
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117118119120121341Next
Add Reply New Topic New Poll