d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11171181191201214114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2008 09:41am
Quote (kabraxis6 @ Fri, 4 Jul 2008, 17:39)
Bzitos megoldja. O egy demon. Olvasd a konyveket es megtudod, hogy egy demont nem lehet megolni, csak visszauzni a Langolo Pokolba. Mindig talalnak kiutat, hogy visszajojjenek. Remelem ez orommel tolt el wink.gif


De még mekkora örömmel ! hug.gif


:asdasdasd: már látom magam elött mekkora epic-fightokat fogunk tölni a dungeonokban :asdasdasdasdasdasdasd:
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 4 2008 09:42am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 4 2008, 04:39pm)
Bzitos megoldja. O egy demon. Olvasd a konyveket es megtudod, hogy egy demont nem lehet megolni, csak visszauzni a Langolo Pokolba. Mindig talalnak kiutat, hogy visszajojjenek. Remelem ez orommel tolt el wink.gif


faszér csak 3 könyvet adtak itt Mo-n mad.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2008 09:43am
Quote (Anarkin @ Fri, 4 Jul 2008, 16:41)
De még mekkora örömmel ! hug.gif


:asdasdasd: már látom magam elött mekkora epic-fightokat fogunk tölni a dungeonokban :asdasdasdasdasdasdasd:


Lol latom te nagyon varod mar biggrin.gif

Quote (rockerdave @ Fri, 4 Jul 2008, 16:42)
faszér csak 3 könyvet adtak itt Mo-n mad.gif


Dno =/
Melyikeket?

This post was edited by kabraxis6 on Jul 4 2008 09:43am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2008 09:45am
Quote (kabraxis6 @ Fri, 4 Jul 2008, 16:39)
Bzitos megoldja. O egy demon. Olvasd a konyveket es megtudod, hogy egy demont nem lehet megolni, csak visszauzni a Langolo Pokolba. Mindig talalnak kiutat, hogy visszajojjenek. Remelem ez orommel tolt el wink.gif


DE ELPUSZTULT A LÉLEKKÖVEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444 ranting.gif

(a dungeons & dragons szabályrendszer / forgotten realms világában van az, hogy ha megölsz egy démont az anyagi síkon, csak visszaűzöd a saját síkjára 100 évre ph34r.gif )
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 4 2008 09:46am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 4 2008, 04:43pm)
Dno =/
Melyikeket?


Legacy of Blood
The Black Road
Kingdom of Shadow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2008 09:47am
Quote (bajcli @ Fri, 4 Jul 2008, 16:45)
DE ELPUSZTULT A LÉLEKKÖVEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444 ranting.gif

(a dungeons & dragons szabályrendszer / forgotten realms világában van az, hogy ha megölsz egy démont az anyagi síkon, csak visszaűzöd a saját síkjára 100 évre ph34r.gif )


A Diablo II konyvben, a Gonosz Osvenyeben, Kabraxis elmondja Choliknak a papnak, hogy a demonokat nem lehet megolni. Nem csak D&D szabalyokban van igy :<
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 4 2008 09:49am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 4 2008, 04:47pm)
A Diablo II konyvben, a Gonosz Osvenyeben, Kabraxis elmondja Choliknak a papnak, hogy a demonokat nem lehet megolni. Nem csak D&D szabalyokban van igy :<


szerintem a Gonosz ösvénye a 3 kötet közül a leggyengébb

Knaak bácsi sokkal jobbakat írt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2008 09:50am
Quote (kabraxis6 @ Fri, 4 Jul 2008, 16:47)
A Diablo II konyvben, a Gonosz Osvenyeben, Kabraxis elmondja Choliknak a papnak, hogy a demonokat nem lehet megolni. Nem csak D&D szabalyokban van igy :<


deakkoriselpusztultalélekköve, ráadásul a blizzardot nem biztos, hogy érdekli, hogy tőlük független írók miket találtak ki pluszban a világhoz...
(főleg miután a játékokban egy szó se esett arról, hogy "nem lehet megölni a démonokat")
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2008 09:50am
Quote (rockerdave @ Fri, 4 Jul 2008, 16:46)
Legacy of Blood
The Black Road
Kingdom of Shadow


Amugy is csak +1 van, meg egy masik sorozat Diabloval kapcsolatban.
A Moon Of The Spider, ami amugy is eleg uj, meg a Sin War, ami 3 reszes.

Quote (rockerdave @ Fri, 4 Jul 2008, 16:49)
szerintem a Gonosz ösvénye a 3 kötet közül a leggyengébb

Knaak bácsi sokkal jobbakat írt


Hat, sztem jo volt az is ^^

This post was edited by kabraxis6 on Jul 4 2008 09:50am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 4 2008 09:50am
istenem..... biggrin.gif biggrin.gif

Go Back To Magyar Topic List
Prev11171181191201214114Next
Closed New Topic New Poll