Quote (rockerdave @ Fri, 4 Jul 2008, 16:46)
Legacy of Blood
The Black Road
Kingdom of Shadow
Amugy is csak +1 van, meg egy masik sorozat Diabloval kapcsolatban.
A Moon Of The Spider, ami amugy is eleg uj, meg a Sin War, ami 3 reszes.
Quote (rockerdave @ Fri, 4 Jul 2008, 16:49)
szerintem a Gonosz ösvénye a 3 kötet közül a leggyengébb
Knaak bácsi sokkal jobbakat írt
Hat, sztem jo volt az is ^^
This post was edited by kabraxis6 on Jul 4 2008 09:50am