d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1117118119120121183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 20 2009 12:57pm
Quote (Winster @ Mon, Apr 20 2009, 07:52pm)
Láttam. :)


én még nem, és szerintem sokan vannak így a subon
nekem akkor is trophy, pont mint a waterwalk
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 20 2009 12:59pm
Quote (Megas_heroes @ Mon, 20 Apr 2009, 20:57)
én még nem, és szerintem sokan vannak így a subon
nekem akkor is trophy, pont mint a waterwalk


Azért ww-nél jobb imho. :) Mmint a 2x uppolás miatt.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 20 2009 01:02pm
Quote (Moonflow @ Mon, Apr 20 2009, 07:53pm)
jaaaa, azt hittem a hianyoztam commented szarkasztikus volt.
10 napot afkoltam, ja


Én is!
Te is dogoztál?=D
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Apr 20 2009 01:04pm
Quote (Paszulyka @ Mon, Apr 20 2009, 06:31pm)
igen de goret 1x lehet uppolni, és 1 változós(ed), chancet meg 2x kell uppolni (= neki 2x lett perf def) + 2 változója van (mf / ed)
a chance egyértelműen ritkább


jaigen.
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 20 2009 02:06pm
Ez hogy tetszik?



Ja, ez classic. :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2009 02:17pm
Quote (Calypsol @ Mon, Apr 20 2009, 09:06pm)
Ez hogy tetszik?

http://www.stud.u-szeged.hu/Voros.Attila/Amu.jpg

Ja, ez classic. :)


ringnek teljesen jó lenne
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 20 2009 02:40pm
Quote (Fej @ Mon, Apr 20 2009, 09:17pm)
ringnek teljesen jó lenne


y : /
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Apr 20 2009 03:04pm
Quote (Fej @ Mon, 20 Apr 2009, 21:17)
ringnek teljesen jó lenne


azé lehetne rajt vmi stat is ... már ha ring lenne, igy meg lehetne rajta valami skill is, nah meg persze stat :)
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 20 2009 05:09pm
Na ez a trophy !




e: nemenyém most volt classic tradingre postolva :(

This post was edited by Vharimatras on Apr 20 2009 05:09pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117118119120121183Next
Closed New Topic New Poll